| Üye ol | 23 Ocak 2017,P.tesi

Kurbağaları iPhone ile kandırdılar

Bir ormanda iPhone'dan solucan videosu açan bir ekip, ilginç bir test yapmışlar. Test sonucunda ise solucan görüntüsünü gören kurbağanın hemen geldiği ve solucanı yakalamaya çalıştığı görülmüş. İşte o ilginç görüntüler.

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 20.05.2015
Etiketler:
video solucan iphone kurbağa ilginç
yorum yap tecrübeni paylaş

kalan karakter 1000

Garage Garage

Bunun bir haber niteliği taşıdığını düşünmüyorum. Çünkü samsung ve lg daha kaliteli ekrana sahip. Çakma Çin Telefonlarının ekranından solucan görülmüyor mu yani? Bu ağzı açık hayran deliliğini bırakın. I phone put oldu artık. Ve bunun nedeni böyle Saçma haberler...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 21.05.2015 13:15
applekulis applekulis

sonuna kadar katılıyorum, yani sırf iphone haberi yapmak için bu kadar mı zorlar kendini bir site, yani iphone olmasaydı başka bir telefon olsaydı mesela samsung gtx-9523 sls ile kurbağa kandırdılar diye mi başlık atacaktınız allahaşkına? yani video ile kurbağa kandırdılar diyemezmiydiniz, yani iphone u bu kadar yücelten medyadır her zaman söylüyorum bu kadar reklam olmasaydı apple buralara gelmewzdi, hep özenti ve popüler kültürün etkisi bu. teknokulis apple ın türkiye gayriresmi reklam distiribütörü olmuş zaten ama bu kadarına da pes yaa.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 21.05.2015 14:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın