| Üye ol | 22 Ocak 2017,Paza
kapat

Yurtdışında hesaplı konuşmanın yolları

Yurtdışına seyahat edenlerin en büyük sorunu yurtdışında telefon ile rahatça konuşamamak. Türkiye’ye kayıtlı GSM hattını yurtdışı kullanıma açıp ‘roamingzede’ olanların hikayelerini sıkça duyuyoruz. Yurtdışı konuşma paketi bile satın aldığınızda 1 saniye konuşma ile 1 dakika konuşmanın aynı fiyatla ücretlendirilmesinden ve karmaşık tarifelerden dolayı faturaları kontrol etmek pek mümkün değil. Yurtdışında iken hesaplı bir şekilde iletişim kurmanınızı sağlayacak mobil uygulamaları telefonunuza yükleyerek roamingzede olmadan yurda dönebilirsiniz.

Hasan Genç
Yön tuşlarıyla geçiş yapabilirsiniz
Hasan Genç

kalan karakter 1000

Mert.K Mert.K

Ülkemizden yurtdışını arama tarifeleri eskiye göre daha uygunlaşsada indirimli tarifeler bazı ülkeleri kapsamakta. Yurtdışında Mevcut hattımızı kullandığımızda ise fiyatlar 5 katlıyor diye bilirim.

Bunun için lkemizden yurtdışını aramak için TeleCARD Mobil'i önere bilirim. Türkiye'den yurtdışını aramak için Cebinize TeleCARD yükleyip 77 Ülke ile dakikası 18 kuruşa konuşabiliyorsunuz.
Yurtdışında iken aramak ve aranmak için ise Akıllı telefon kullanan kullanıcılar cep telefonlarına yükleyecekleri Softphoen yazılımları ile TeleCARD ve benzeri firmalardan alacakları hesaplar ile oldukça uygun fiyatlar ile görüşebiliyorlar aynı zamanda yurtdışındayken arandıklarında hatlarına ekstra bir ücret yazmamış oluyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.01.2014 18:56
sadikatasoy sadikatasoy

Skype is enough for me :D

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 01.01.2012 10:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.