| Üye ol | 23 Ocak 2017,Paza
kapat

'tan size özel 25 GB depolama alanı

Ülkemizdeki neredeyse her insanın ortak olarak kullandığı internet servislerinin en başına Facebook'u koyarsak, muhtemelen 2. sıraya da MSN Messenger ya da yeni ismiyle Windows Live Messenger'ı koymamız gerekir. MSN hesabı olan bir kişinin aslında farkında bile olmadan, Microsoft serverlarında tam 25 GB'lık bir alanı oluyor. Bu alanı görmek için Windows Live hesabınıza Microsoft'un sitesinden giriş yapmanız ve üst sekmelerden "Office"i seçmeniz yeterli. Fakat bir kısıtlama var; dosya boyutu en fazla 50 MB olabiliyor. Bu yüzden tam anlamıyla online bir depolama alanı diyemeyiz. Daha sonra karşınıza gelecek klasörleri istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Burayı sanal bir masaüstü gibi düşünün.

Yön tuşlarıyla geçiş yapabilirsiniz

kalan karakter 1000

TATAR87 TATAR87

25gb çok iyi ama dosya yüklemek için bi araç yapsalar çok iyi olur. Ben şuan önemli dosyalarımı internette yedeklemek için dropbox kullanıyorum oldukça iyi bi servis belgerimde dropbox klasörüne ne atarsam onu arkaplanda internetteki sanal diskime upload ediyor. pc ye format attıktan sonra o programı kuruyorum dosyalarımı tekrar belgelerime indiriyor. skydrive gibi 25gb değil 2 gb alan veriyorlar ama oda yetiyo önemli dosyaları saklamaya.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 19.09.2011 17:42
Burhan can USLU Burhan can USLU

25gb çok iyi bir fikir disk taşımaya son

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 12.03.2011 18:24

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.