| Üye ol | 19 Ocak 2017,Perş
kapat

Geçtiğimiz jenerasyonun en iyi 10 oyunu

PlayStation 3, Xbox 360 ve Nintendo Wii gibi konsolların çok sayıda kullanıcısı bulunuyor v e bu platformlarda toplamda yüz milyonlarca oyun satılmış durumda. Baktığımızda artık yeni nesil kavramını temsil eden cihazlar olarak PlayStation 4 ve Xbox One'ı gösterebiliriz, ancak an itibarıyla bir önceki neslin oyuncu sayısının daha fazla olduğu da ortada. Tabii bu durum önümüzdeki günlerde değişecektir.

Bir önceki nesle baktığımızda, birçok güzel oyunla karşılaşmıştık. Tabii daha öncesine gittiğimizde de klasik olmuş tonla oyun var, ancak bu galerideki konumuz, "geçtiğimiz nesildeki en iyi 10 oyun." Edge dergisi, bu konuya eğildi ve 10 oyundan oluşan kendi listesini hazırladı. Listenin ilk sırasında Dark Souls yer alıyor. Tüm listeyi görmek için ise, sayfaları çevirmeniz gerekiyor. Bakalım bu liste, sizin tercihlerinizle de uyuşuyor mu...

10. Call of Duty 4: Modern Warfare

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.