| Üye ol | 23 Ocak 2017,P.tesi

1.3.13

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 29.07.2011, 15:00 Güncelleme Tarihi: 04.01.2012, 14:20
Etiketler:
audacity ses dosyaları mp3
Platform:
PC
İşletim sistemi:
Windows 7, Windows Me, Windows 98, Windows 2000, Windows Vista, Windows NT, Windows XP
Ücret:
Ücretsiz
Web sitesi:
http://audacity.sourceforge.net/
Dosya boyutu:
2.13MB
Sistem gereksinimi:
Windows 7, Windows Me, Windows 98, Windows 2000, Windows Vista, Windows NT, Windows XP
indirme sayısı: 1160
Audacity 1.3.13

kullanımı kolay bir ses düzenleyicisi ve kaydedicisi olma özellikleri ile kullanıcıların vazgeçilmez programlarından biri oluyor.

programı ile kullanıcılar canlı ses kaydedebiliyor, kaset ve kayıtları sayısal kayıtlara ya da CD'lere dönüştürebiliyor, Ogg Vorbis, ve WAV nı düzenleyebiliyor ve herhangi bir kaydın hızını ya da tonunu değiştirebiliyorlar.

Programın özelliklerine bakacak olursak, Audacity canlı sesi bir mikrofondan ya da karıştırıcıdan, ya da kasetlerdeki, vinil kayıtlardaki ya da minidisklerdeki sesleri sayısallaştırıp kaydedebiliyor. Bunun yanında, yapılan ses kayıtlarınızı birçok farklı dosya biçiminde dışarı aktarabiliyorsunuz.

Yazılım sayesinde, ses kayıtlarınız üzerinde kes, kopyala, yapıştır ve sil seçenekleri ile düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Ayrıca önceki formatını bozmadan ve hızını değiştirmeden ses dosyanızın tonunu değiştirebiliyorsunuz.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın