| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

çıktı. Bu yeni hizmetle tam olarak neler yapılabilir?

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 01.12.2016, 16:34 Güncelleme Tarihi: 01.12.2016, 16:47
Etiketler:
google Google App Maker App Maker microsoft işletme uygulama yazılım Virtru LumApps DocuSign Freshdesk Zoho Invoice Xero Asana
Google App Maker çıktı. Bu yeni hizmetle tam olarak neler yapılabilir?

geliştirme pazarındaki yeni girişimini tanıttı. Detaylara gelin birlikte bakalım.

Hasan Uğur Nayır

Mountain View merkezli şirket geliştirme için düşük kodlu (Bir öğenin en düşük seviyesini belirten sayısal koddur), sürükle bırak mantığıyla çalışan yeni çözümü App Maker'ı tanıttı. Genel olarak leri hedefleyen , ve diğer rakipleri gibi, organizasyon içinde özel amaca hizmet eden temel uygulamaların hızlı şekilde geliştirilmesini amaçlıyor.

App Maker, en başta belirtiğim gibi bulut tabanlı sürükle bırak geliştirme ortamına sahip. Kullanıcı ara birimi oluşturmak ve başka şeyler için Kişiler ve Gruplardan, Haritalar'dan, G Suite uygulamalarından yani neredeyse tüm servislerden gelen verileri kullanıyor. Bu uygulamalar Google'ın kendi G Suite uygulamalarının çalıştığı aynı altyapıyla çalışıyor. İşletme yöneticileri bunları Gmail, Google Drive ve diğer G Suite uygulamaları ile aynı şekilde kontrol edebilir.

Bu yeni hizmetle zaman çizelgesi, siparişler ve envanterler gibi klasik, temel uygulamalar oluşturulabilir. App Maker özetle şirketleri dijitalleştirirken, sistemlerinin daha da hızlanmasını sağlıyor. Kendi özel uygulamalarını geliştirmelerine yardımcı oluyor. Google'ın iddiasına göre kullanıcıların altyapıdan yana şüphelenmesine gerek yok. Her şey basit ve anlaşılır şekilde tasarlanmış.

App Maker, Google'ın erken başvuru programı ile edinilebilir.

App Maker'a ek olarak, Google bugün "G Suite için önerilenler" programına birkaç yeni kurumsal uygulama eklediğini de açıkladı. Bu program, bir uygulamanın G Suite'a iyi entegre olduğunu ve güvenlik açıkları açısından test edildiğini belgeler. Şirketin bu konuda iş birliği yaptığı yeni ortakları ise , , , , , ve oldu.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yazılım Toplam kayıt: 1580
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın