| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

Dünyayı kurtaracak 14 çevreci fikir

Dünyayı kurtaracak 14 çevreci fikir

Böyle giderse milyar yaşındaki gezegeni, birkaç yüz yılda yiyip bitireceğimizin geç de olsa farkına vardık. İşte dünyamızın kaderini değiştirmesi umulan 14 çevreci icat ya da fikir.

Dünya üzerindeki hayatın ne kadar uzun süreceği, bizim dünya gezegenine gösterdiğimiz saygıyla belli olacak. Artık bunun hepimiz farkındayız. İnsanlığın dünya üzerinde yarattığı kirlilik ve düşüncesizce harcadığı doğal kaynaklar kendi kendini yenileyemeden bitiyor.

İnsanların bu yıkımı geri çevirmesinin yolu da yaratıcı "yeşil" teknolojilerden geçiyor. Daha önce Masdar'da yapılmaya çalışılan yeşil şehrin haberini sizlere vermiştik.

Home belgeselini izlemediyseniz, izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Dünyanın gidişatının ne kadar kötü olduğu, ve biz insanların bunu nasıl geri çevirebileceğimizi anlatan Home belgeseli oldukça bilgilendirici ve aslında şok edici.
Giriş Tarihi: 28.02.2011, 12:02 Güncelleme Tarihi: 21.03.2011, 16:16
yorum yap tecrübeni paylaş

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın