| Üye ol | 18 Ocak 2017,Çarş

Browser 1.0

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 01.10.2012, 17:36 Güncelleme Tarihi: 01.10.2012, 17:36
Etiketler:
yandex yandex browser yandex tarayıcı Chromium tarayıcı internet tarayıcısı
indirme sayısı: 1358
Yandex Browser 1.0

Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapan , şimdi de piyasaya kendi markasıyla bir sürdü.

Herhalde bir kültürel akım olsaydı ''Rusya'nın Google'a tepkisi olarak doğdu'' diyebileceğimiz , ülkemize çok hızlı bir giriş yaptı bildiğiniz gibi. Hızla yerelleşen Rus internet devi, sunduğu servislere bir yenisini daha ekledi. ile artık Yandexçilerin de bir sı oldu.

Açık kaynaklı olan ve Google Chrome'un da temelini oluşturan tabanlı Yandex Browser şimdilik sadece 9 dilde yayınlanıyor ve bu diller arasında ne yazık ki Türkçe yok. Zaten tarayıcı görünüş olarak da Google Chrome ile neredeyse aynı.

sı ya da internet sitesinde belirtildiği ve Yandex servislerinin kullandığı şekliyle Yandex.Browser oldukça basit bir arayüze sahip. En dikkat çeken özelliği Tableau ismini verdikleri hızlı ulaşım menüsü. Yeni bir sekme açtığınızda ya da tarayıcıyı ilk kez açtığınızda çıkan bu ekran en çok kullandığınız internet sitelerini gösteriyor. Sayfaları otomatik olarak dilinize çevirmek ve adres çubuğunda sayfa başlığını göstermek de diğer küçük ayrıntılar. Ayrıca internette gezinirken Kaspersky güvencesinde olacağınızı da belirtelim.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın