| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 20.10.2014, 22:59 Güncelleme Tarihi: 20.10.2014, 23:14
Etiketler:
yazılım yedekleme ücretsiz program indir program indir türkçe FBackup

Boyutu: 1.2MB
İşletim sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Fiyatı: Ücretsiz
Versiyon:
5.1.609

indirme sayısı: 50
FBackup

Şimdi size oldukça kaliteli ve bir ından bahsedeceğiz.

Yedekleme işlemi aslında elektronik cihazlar için oldukça önemlidir. Çünkü elektronik cihazlarımızda devamlı olarak bilgilerimizi tutuyoruz ve her gün yeni bir bilgi kaydediyoruz. Bu bilgilerin kimisi önemli kimisi önemsiz oluyor. Önemli bilgilerinin sonsuza kadar silinmesini kim ister ki? Bu yüzden elektronik cihazlarınızda yedekleme yapmanız gerekir.

Bu konuda çeşitli lardan yardım alabilirsiniz. Bu yardım alacağınız yazılımlardan birisi de işte size şimdi bahsedeceğimiz FBackup. Bu yazılım, verilerinizi otomatik olarak belirlediğiniz bir USB depolama aygıtına, bilgisayarınızın depolama birimlerinden birine veya ağınızdaki bir bölgeye kaydedebiliyor. Ücretsiz olan bu yazılım ayrıca yedeklenmiş veriyi sıkıştırılmış veya sıkıştırılmamış birebir kopya olarak saklayabiliyor.

Kolay bir arayüze sahip olan yazılımı kullanmak da çok kolay. Tabii ki yazılımın Türkçe dil desteğine sahip olması da oldukça önemli bir artısı.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın