| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 26.09.2013, 15:49 Güncelleme Tarihi: 26.09.2013, 15:52
Etiketler:
indir program yazılım program indir SterJo Task Manager windows görev yöneticisi

Boyutu: 841KB
İşletim sistemi: Win7/Vista/2003 Server/WinXP/2008 Server
Fiyatı: Ücretsiz
Versiyon:
2.5

indirme sayısı: 100
SterJo Task Manager

'un nden daha gelişmiş yeteneklere sahip bu görev yöneticisi ihtiyaç anında oldukça işinize yarayabilir.

Windows işletim sistemi kullanıcıları bilgisayarlarını kullanırken sık sık ile birlikte gelen görev yöneticisine başvuruyorlar. Ancak Windows'un kimi durumlarda devre dışı dahi kalabiliyor ve yeterli olamayabiliyor. Bu gibi durumlarda daha gelişmiş bir görev yöneticisine ihtiyaç duyabilirsiniz.

SterJo Task Manager isimli görev yöneticisi de bu belirttiğimiz tanıma uyuyor. bilgisayarınızda çalışan uygulamaları listelemenin ve sonlandırabilmenin yanında ileri seviye denetleme seçenekleri de sunmaktadır. Eğer gelişmiş görev yöneticisi arıyorsanız SterJo Task Manager size hitap edebilmektedir. Ayrıca bu görev yöneticisi size çalışan uygulamalar hakkında istatistikler sunar ve siz de duruma göre çalışan uygulamaları istediğiniz şekilde sonlandırabilirsiniz.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

hasan hasan

SterJo Task Manager programın sitesine girince, bilgisayara izinsiz yükleme yapmaya çalışıyor, ve yüklenen dosylarda NOD32 virüs buluyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.09.2013 10:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın