| Üye ol | 18 Ocak 2017,Çarş

Shazam 4.8.3

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 16.02.2015, 11:03 Güncelleme Tarihi: 16.02.2015, 11:03
Etiketler:
bilinmeyen şarkı bul satın al dinle payla
Kim istemez ki? radyo başındasınız sinemada yada bir gece kulübünde herhangi bir yer bir şarkı fısıldıyor kulağınıza ve çok hoşunuza gidiyor. Fakat şarkının ismini bulamıyorsunuz. İşte tam bu noktada yardımınıza Shazam yetişiyor

Tamamen ücretsiz olan bu program ile şarkıların ismini bulmak oldukça kolay. Shazamı kurduktan sonra herhangi bir şarkı duyduktan sonra yapmanız gereken tek şey akıllı telefonunuzu o yöne doğru tutmak. Bu işlemi yaptıktan kısa bir süre sonra Shazam size şarkının ismini sanatçısını ve hatta albümünü buluğ size gösterecek. Shazam bilinmeyen bir çok şarkıyı kısa bir sürede buluyor. Şarkıyı bulduktan sonra Spotify üzerinden dinleyebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilir ve satın alabilirsiniz.

indirme sayısı: 0

Bilmediğiniz duyduğunuz ve hoşunuza giden ları mak ister misiniz?

Kim istemez ki? radyo başındasınız sinemada yada bir gece kulübünde herhangi bir yer bir fısıldıyor kulağınıza ve çok hoşunuza gidiyor. Fakat şarkının ismini amıyorsunuz. İşte tam bu noktada yardımınıza Shazam yetişiyor

Tamamen ücretsiz olan bu program ile şarkıların ismini bulmak oldukça kolay. Shazamı kurduktan sonra herhangi bir şarkı duyduktan sonra yapmanız gereken tek şey akıllı telefonunuzu o yöne doğru tutmak. Bu işlemi yaptıktan kısa bir süre sonra Shazam size şarkının ismini sanatçısını ve hatta albümünü buluğ size gösterecek. Shazam bir çok şarkıyı kısa bir sürede buluyor. Şarkıyı bulduktan sonra Spotify üzerinden yebilir, arkadaşlarınızla şabilir ve abilirsiniz.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın