| Üye ol | 16 Ocak 2017,P.tesi

Photomath

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 16.02.2015, 14:23 Güncelleme Tarihi: 16.02.2015, 14:23
Etiketler:
matematik kola
Matematik herhalde seven kişiye rastlamak oldukça zor. Birçok insanın şikayetçiği olduğu matematik artık dert olmayacak. Nasıl olucak bu diye sorar iseniz bu noktada yardımıza Photomath gelecek. Kendisini ''dünyanın ilk kameralı hesap makinesi'' olarak tanıtan bu program matematiği zor olmaktan çıkarıyor.Telefonunuzun kamerasını soruya doğrulttuğunuzda işlemi çözüyor. Herhabgi bir işlemi ekrandak kırmızı çerçevenin içine alıp bir kaç saniye beklemenz bu işlem için yeterli olabiliyor. Eğer işleminiz tek ir adımdan oluşmuyorsa''Steps'' düğmesine basmanız yeterli işlemi sizin için basamak basamak çözecektir. Fakat uygulama kişinin el yazısını tanımıyor yani rakamların basılı bir kitap yada ekranda olması gerekiyor. indirme sayısı: 0

işlemlerinizi çözmek artık çok daha y.

herhalde seven kişiye rastlamak oldukça zor. Birçok insanın şikayetçiği olduğu matematik artık dert olmayacak. Nasıl olucak bu diye sorar iseniz bu noktada yardımıza Photomath gelecek. Kendisini ''dünyanın ilk kameralı hesap makinesi'' olarak tanıtan bu program matematiği zor olmaktan çıkarıyor.Telefonunuzun kamerasını soruya doğrulttuğunuzda işlemi çözüyor. Herhabgi bir işlemi ekrandak kırmızı çerçevenin içine alıp bir kaç saniye beklemenz bu işlem için yeterli olabiliyor. Eğer işleminiz tek ir adımdan oluşmuyorsa''Steps'' düğmesine basmanız yeterli işlemi sizin için basamak basamak çözecektir. Fakat uygulama kişinin el yazısını tanımıyor yani rakamların basılı bir kitap yada ekranda olması gerekiyor.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın