| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

Havayı Koklayan Adam

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 16.02.2015, 15:42 Güncelleme Tarihi: 16.02.2015, 16:47
Etiketler:
hava durumu öğren mobil
CNN Türk'ün başarılı hava durumu sunucusu Bünyamin Sürmeli, hava tahminlerini televizyondan ve twitter dan veriyor. Fakat bunun yanında mobil uygulama olarak da hava durumu hakkında yardımcı olmaya devam ediyor. Gün içinde ki bütün planlarınızı hava durumunu göre yapıyor havanın nasıl olduğunu bilmeden herhangi bir plan yapmıyorsanız bu program sizin için yararlı olabilir.

Uygulamaya ilk girdiğinizde küçük bir tanıtım yapıldıktan sonra bulunduğunuz şehri seçerek bir haftalık hava durumu programını öğrenebiliyorsunuz. Yurt içinden ve yurt dışından bir çok şehir seçebileceğiniz gibi nem oranı, rüzgar şiddeti ve rüzgar yönü gibi birçok bilgiye de ulaşabiliyorsunuz. Son yapılan güncellemeyle twitter ve facebook hesaplarınız ile programa giriş yapıp Bünyamin Sürmeliye soru sorabiliyor ve daha önceden sorulan soruları ve cevapları görebiliyorsunuz.

indirme sayısı: 0

Havanın nasıl olduğunu işin ustasından istediğiniz zaman in.

CNN Türk'ün başarılı sunucusu Bünyamin Sürmeli, hava tahminlerini televizyondan ve twitter dan veriyor. Fakat bunun yanında uygulama olarak da hava durumu hakkında yardımcı olmaya devam ediyor. Gün içinde ki bütün planlarınızı hava durumunu göre yapıyor havanın nasıl olduğunu bilmeden herhangi bir plan yapmıyorsanız bu program sizin için yararlı olabilir.

Uygulamaya ilk girdiğinizde küçük bir tanıtım yapıldıktan sonra bulunduğunuz şehri seçerek bir haftalık hava durumu programını ebiliyorsunuz. Yurt içinden ve yurt dışından bir çok şehir seçebileceğiniz gibi nem oranı, rüzgar şiddeti ve rüzgar yönü gibi birçok bilgiye de ulaşabiliyorsunuz. Son yapılan güncellemeyle twitter ve facebook hesaplarınız ile programa giriş yapıp Bünyamin Sürmeliye soru sorabiliyor ve daha önceden sorulan soruları ve cevapları görebiliyorsunuz.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın