| Üye ol | 16 Ocak 2017,P.tesi

Picasa

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 08.12.2014, 10:09 Güncelleme Tarihi: 08.12.2014, 10:16
Etiketler:
fotoğraf efekt slayt düzenle

Gün içinde oldukça çok fotoğraf çektiriyorsunuz. Ailenizle, sevdiklerinizle veya arkadaşlarınızla o anı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekiyorsunuz. Fakat her fotoğraf istediğiniz kalitede olmaya biliyor.

Bu program sayesinde resimlerinizi düzenleye bilir, onlara 24 yeni efektlerden birisini uygulaya bilirsiniz. Düzenlediğiniz resimleri slayt haline getirebilir ve onları sosyal ortamda paylaşa bilirsiniz. Picasa yı bilgisayarınıza kurduğunuz da, bilgisayarınızda ki dosyalara bakar ve fotoğrafları size gösterir böylelikle hangi resim nerde aramaya da son veriyor. Picasa size fotoğraflarınızı listeliyor siz ise istediğiniz resim üzerinde düzenleme yapıyorsunuz.

indirme sayısı: 0

larınıza renk katın

Gün içinde oldukça çok çektiriyorsunuz. Ailenizle, sevdiklerinizle veya arkadaşlarınızla o anı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekiyorsunuz. Fakat her fotoğraf istediğiniz kalitede olmaya biliyor.

Bu program sayesinde resimlerinizi ye bilir, onlara 24 yeni lerden birisini uygulaya bilirsiniz. Düzenlediğiniz resimleri haline getirebilir ve onları sosyal ortamda paylaşa bilirsiniz. Picasa yı bilgisayarınıza kurduğunuz da, bilgisayarınızda ki dosyalara bakar ve fotoğrafları size gösterir böylelikle hangi resim nerde aramaya da son veriyor. Picasa size fotoğraflarınızı listeliyor siz ise istediğiniz resim üzerinde düzenleme yapıyorsunuz.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın