| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

PhotoScape

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 08.12.2014, 13:56 Güncelleme Tarihi: 08.12.2014, 14:36
Etiketler:
efekt fotoğraf kolay türkçe

Photospace bir resim düzenleme programının içerisinde bulundurması gereken seçenekleri ve efektleri içerisinde bulunduran bir programdır. Kolay ve kullanışlı bir ara yüzüyle kullanıcılarının dikkatini çeken bu ücretsiz program sayesinde resimlerinizi istediğiniz şekilde düzenleyebilecek ve resimlerinizi birleştirebileceksiniz.

Photospace'nin tercih edilmesinin en önemli özellikleri de kolay kullanışlı ve çok seçenekli olmasıdır. Türkçe dil desteği sunan bu program çok sayıda seçeneği kullanıcılarına sunmaktadır.

Bu programla resimlerinizdeki siyah beyaz ayarını yapabilecek resimlerinizi birleştirebilecek ve kırmızı gözlerden kurtulacaksınız.

indirme sayısı: 0

larınızı daha canlı bir hale getirin

Photospace bir resim düzenleme programının içerisinde bulundurması gereken seçenekleri ve leri içerisinde bulunduran bir programdır. ve kullanışlı bir ara yüzüyle kullanıcılarının dikkatini çeken bu ücretsiz program sayesinde resimlerinizi istediğiniz şekilde düzenleyebilecek ve resimlerinizi birleştirebileceksiniz.

Photospace'nin tercih edilmesinin en önemli özellikleri de kolay kullanışlı ve çok seçenekli olmasıdır. dil desteği sunan bu program çok sayıda seçeneği kullanıcılarına sunmaktadır.

Bu programla resimlerinizdeki siyah beyaz ayarını yapabilecek resimlerinizi birleştirebilecek ve kırmızı gözlerden kurtulacaksınız.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın