| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

Notzy

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 16.02.2015, 09:52 Güncelleme Tarihi: 16.02.2015, 09:52
Etiketler:
sunum slayt eğlence profesyonel
Sunumlar genel olarak sıkıcıdır. Rutin şablonlar, kutu içinde yazılar, basit renk geçişleri, resimler ve slaytlar. Artık bir sunum yapmak rutinleşti. Sürekli aynı şeyler.

Kurulum gerektirmeyen Notzy programı açtığınız da çalışıyor fakat bir kayıt işlemi var bunuda ''Anoymous'' diyerek geçebiliyorsunuz. 13 tane hazır sunum şablonu bulunuyor. Notzy döngü, fabrika, süreç, zaman çizelgesi gibi şablonların hepsi ilk bakışta iş amaçlı gibi görünüyor ama kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Notzy'nin sunumlarının farkı ise rutin slaytlar olmamasıdır. Notzy sayfalar arası geçişi eğlenceli bir şekilde gerçekleştiriyor. Hazırladığınız sunumu HTML5 olarak dışa aktarabilirsiniz veya yine Notzy'yi kullanarak oynatmak mümkün

indirme sayısı: 0

lar sıkıcıdır. Sıkıcı sunumlar yerine daha ve li sunumlar hazırlayın.

lar genel olarak sıkıcıdır. Rutin şablonlar, kutu içinde yazılar, basit renk geçişleri, resimler ve lar. Artık bir sunum yapmak rutinleşti. Sürekli aynı şeyler.

Kurulum gerektirmeyen Notzy programı açtığınız da çalışıyor fakat bir kayıt işlemi var bunuda ''Anoymous'' diyerek geçebiliyorsunuz. 13 tane hazır sunum şablonu bulunuyor. Notzy döngü, fabrika, süreç, zaman çizelgesi gibi şablonların hepsi ilk bakışta iş amaçlı gibi görünüyor ama kendi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. Notzy'nin sunumlarının farkı ise rutin slaytlar olmamasıdır. Notzy sayfalar arası geçişi li bir şekilde gerçekleştiriyor. Hazırladığınız sunumu HTML5 olarak dışa aktarabilirsiniz veya yine Notzy'yi kullanarak oynatmak mümkün

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

İLGİLİ HABERLER
İş Uygulamaları Toplam kayıt: 18
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın