| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 21.07.2011, 15:22 Güncelleme Tarihi: 22.07.2011, 11:18
Etiketler:
e-posta e-posta mozilla mozilla firefox rss Thunderbird
Platform:
PC
İşletim sistemi:
Windows 7, Windows 2000, Windows Vista, Windows XP
Ücret:
Ücretsiz
Web sitesi:
http://www.mozilla.org/
Dosya boyutu:
13.43MB
Sistem gereksinimi:
Windows 7, Windows 2000, Windows Vista, Windows XP
indirme sayısı: 57
Thunderbird

'nın uygulaması her zamankinden daha hızlı!

'nın uygulaması ile postalarınızı düzenleyebiliyor, güvende tutabiliyor ve özelleştirebiliyorsunuz. Mozilla Thunderbird uygulamasının kullanıcılar açısından en çok dikkat çeken özelliği, tarayıcısının da en çok beğenilen özelliği olan "sekme" açma özelliğinin de program dahilinde larınız için kullanılabiliyor olması.

Arşivleme özelliği sayesinde gelen maillerinizden saklamak istediğiklerinizi mail kutusunda değil de arşivinize aktararak burada saklayabiliyor ve böylelikle gelen kutunuzdaki kirliliği engel olabiliyorsunuz.

Programın filtreleme özelliği sayesinde mailleri; gönderen, kişi, zaman aralığı, konu gibi filtrelere ayırabiliyor ve hızlıca maillerinize ulaşabiliyorsunuz.

Thunderbird'ün güncelleme sistemi her zaman en son sürümü kullanıp kullanmadığınıza bakıyor ve yüklenebilecek bir güvenlik güncellemesi varsa sizi haberdar ediyor. Sadece ihtiyacınız olan şeyi vererek güvenlik güncellemesinin çabucak indirilip kurulmasını sağlıyor.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın