| Üye ol | 18 Ocak 2017,Çarş

ScribbleBoard

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 16.02.2015, 11:38 Güncelleme Tarihi: 16.02.2015, 11:38
Etiketler:
iOS renkli klavye çizim
ios 8 için swiftkey ve swype gibi birbirinden farklı altetrnatifler bulunuyor. fakat klasik QWERTY klavyenin yanında çizimler ve doodle'lar yapmanızı sağlayan ScribbleBoard rakiplerinin arasından sıyrılmasının en büyük nedenide bu. Uygulama skype, whatsapp ve facebook mesenger gibi sık kullanılan birçok uygulama ile uyumlu. Yani yarattığınız çizimleri çeşitli sosyal medaya kanalları aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşa bileceksiniz. Fakat bunları yapmak için 1.99 tl indirme bedelini verip uygulamayı satın almanız gerekiyor. indirme sayısı: 0

için rengarenk bir uygulaması kullanmak ister misiniz?

8 için swiftkey ve swype gibi birbirinden farklı altetrnatifler bulunuyor. fakat klasik QWERTY nin yanında ler ve doodle'lar yapmanızı sağlayan ScribbleBoard rakiplerinin arasından sıyrılmasının en büyük nedenide bu. Uygulama skype, whatsapp ve facebook mesenger gibi sık kullanılan birçok uygulama ile uyumlu. Yani yarattığınız çizimleri çeşitli sosyal medaya kanalları aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşa bileceksiniz. Fakat bunları yapmak için 1.99 tl indirme bedelini verip uygulamayı satın almanız gerekiyor.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

iOS Toplam kayıt: 63
Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın