| Üye ol | 25 Ocak 2017,Çarş

.Browser

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 25.10.2013, 12:55 Güncelleme Tarihi: 25.10.2013, 13:01
Etiketler:
yandex yandex.browser internet internet tarayıcısı indir yen sürüm google yandex.browser 1310

Boyutu: 36.2MB
İşletim sistemi: Windows XP/Vista/7
Fiyatı: Ücretsiz
Versiyon:
1310

indirme sayısı: 118
Yandex.Browser

'in yakın zamanda yayınladığı tarayıcısı 'ın en yeni sürümü yayınlandı.

Rusya merkezli Yandex, Google'a birçok alanda rakip olmaya devam ediyor. Bu alanda son olarak internet tarayıcısı dünyasının bir numarası olarak kabul edilen Google Chrome'a rakip olan Yandex, yakın zamanda Yandex.Browser'ı çıkarmıştı. Bugün itibariyle ise .Browser'ın yeni sürümü 1310 yayınlandı.

Birçok yenilikle gelen bu yeni sürümün en dikkat çeken özelliği ise şüphesiz fare ya da parmak hareketleri ile yönetilebiliyor olması. Bu sürüm ile birlikte fare ve parmak hareketlerini desteklemeye başlayan Yandex.Browser ile bir önceki veya bir sonraki sayfaya gitmek, sekme açıp kapatmak, yeniden yüklemek veya kapatılan bir sekmeyi yeniden açmak gibi sık kullanılan işlemler daha hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Yeni özellik, isteğe göre ayarlar menüsünden açılıp kapatılabiliyor.

Bir takım diğer iyileştirmelerin yanı sıra, tarayıcıya eklenen bir başka özellik ise kullanıcılardan gelen istek üzerine favoriler paneline eklenen favikonlar. Bu özellikle de yine ayarlar menüsü üzerinden kontrol edilebiliyor.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

sanane sanane

hiç fena diil kullanmanızı tavsiye ederim google chrome gibi hızlı hatta ondan da hızlı

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 10.11.2013 01:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın