| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

LogMeIn

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 16.08.2013, 18:22 Güncelleme Tarihi: 16.08.2013, 18:28
Etiketler:
hamachi program ücretsiz indir VPN sanal ağ multiplayer oyun oyun oynama paylaşım ağ kurma

Boyutu: 3.9 MB
İşletim sistemi: Win7/Vista/WinXP/Win2000
Fiyatı: Ücretsiz
Versiyon: 2.1.0.296

indirme sayısı: 78
LogMeIn Hamachi

Bu ile oluşturarak arkadaşlarınızla birçok u online olarak oynayabilirsiniz.

LogMeIn Hamachi ını birçok amaçla kullanabilirsiniz. Özel bir VPN (Virtual Private Network) programı olan Hamachi ile internet aracılığı ile VPN üzerinden birçok bilgisayarın aynı ağa bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde ağa katılan bilgisayarlarla oyun oynayabilir veya dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

Oldukça popüler olarak kullanılan Hamachi programı arkadaşlarınızla multiplayer ları internet kafeye gitmeden bilgisayarınızda diğer arkadaşlarınızla internet üzerinden oynamanızı mümkün kılıyor. Ücretsiz olarak yayınlanan programı kullanmak için hiçbir ayar yapmanızın gerekmemesi, hızlı ve güvenli olması ise programın bu kadar popüler olmasının sebepleri.

Öte yandan arkadaşlarınızla bu program üzerinden oyun oynamak istiyorsanız öncelikle programı kurduktan sonra yeni bir ağ oluşturmanız, daha sonra ise arkadaşlarınızın da bu ağa girmesi gerekiyor. Son olarak oyuna girmek kalıyor.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

Hamachi Hamachi

Çok fazla problem yaratıyor, çoğu oyunda da cidden ince ayar yapmak gerekiyor. Hele bazı oyunlarda programın yanında bir de port açmanın gerektiği vs. söyleniyor. Ama yine de türünün en başarılı programı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.08.2013 09:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın