| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

Winpatrol

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 30.08.2013, 12:26 Güncelleme Tarihi: 30.08.2013, 12:30

Boyutu: 883 KB
İşletim sistemi: Win7/Vista/WinXP
Fiyatı: Ücretsiz
Versiyon: 28.6.2013.0

indirme sayısı: 117
Winpatrol

Bu program, sisteminizde bir bekçi görevi yaparak sisteminize sızan adware, keylogger, spyware gibi kötü niyetli yazılımları takip eder.

Devamlı olarak internette bulunuyoruz. Hal böyle olunca sistemimiz internetten gelecek her türlü tehlikeye açık kalıyor. Bu yüzden sistemimizde çoğu zaman bekçi görevi yapacak bir programa ihtiyaç duyuyoruz. Winpatrol da bu konuda tam olarak aradığınız program.

Winpatrol, sisteminizde sizden habersiz veya haberli çalışan programları, adware, keylogger, spyware, worm, trojan, çerez ve bunlara benzeyen diğer istenmeyen kötü niyetli yazılımları size görüntüleme ve takip etme olanağı sağlar.

Böylece tehlikeler henüz oluşmadan tehlikeli yazılımların davranışlarına göre analiz edilerek koruma almanız sağlanır. Sisteminizi izleyen bu küçük program sayesinde güvenliğiniz kontrol altındadır. Ayrıca Winpatrol'un 20 dil desteği bulunmaktadır.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın