| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 05.07.2013, 17:00 Güncelleme Tarihi: 05.07.2013, 17:10
Etiketler:
güvenlik uygulama program process assassin
Boyutu: 1.08MB
İşletim sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Fiyatı: Ücretsiz
Versiyon: 2.1 indirme sayısı: 97
Process Assassin

Bilgisayarınızdaki sıkıntı çıkaran işlemleri tespit edip, bu sayesinde kapatabilirsiniz.

Bazen bilgisayarımızı kullanırken arka planda çalışan programları unutabiliyoruz bunlar da bizlere ciddi performans kayıplarına sebep oluyor. Tabii bunun yanında bir de sıkıntı çıkaran işlemler oluyor. Bu ve bunun gibi durumlarda Process Assassin ını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Programın tek bir arayüz penceresinden oluşması yı tercih edilir kılan özelliklerden sadece biri. Çünkü bu özellik sayesinde program hakkında herhangi bir deneyimi olmayan kullanıcılar bile rahat bir şekilde kullanabiliyorlar. Ayrıca programın ana ekranında yer alan "Task Manager" yani görev yöneticisi yardımı ile bilgisayarımızda çalışan tüm uygulamaları tek tıkla kapatabiliyoruz.

Tüm bunları kullanabileceğiniz uygulamayı Windows 7 kurulu bir bilgisayarda kullanırken işlem sonlandırma özelliğini kullanamayabilirsiniz. Bunu kullanabilmek için bilgisayarınızdan yönetici yetkisi almanız gerekmekte.

Oldukça hızlı bir şekilde bilgisayarınızdaki sıkıntıları çözen bu program ile ayrıca bilgisayarınızdaki işlemleri de hemen kapatabileceksiniz.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın