| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

Humlan + Bagis Bundle

İçeriğe oy verin :
Editör puanı
Giriş Tarihi: 21.02.2014, 16:39 Güncelleme Tarihi: 21.02.2014, 16:53
Etiketler:
humlan + bagis bundle Humlan bağış bundle headset kulaklık inceleme özellikler satış fiyatı türkiye müzik urbanears bagis tomato humlan indigo
Humlan + Bagis Bundle
Tasarım 85
85 puan
Özellikler 80
80 puan
Performans 75
75 puan
  • EDİTÖRÜN SEÇİMİ EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  • YÜKSEK PERFORMANS YÜKSEK PERFORMANS
  • FİYAT/PERFORMANS FİYAT/PERFORMANS
  • YENİLİKÇİ ÜRÜN YENİLİKÇİ ÜRÜN
İnceleyen:

Humlan + Bagis Bundle, özellikle müzik dinlemekten hoşlanan, "müziği paylaşmayı seven çiftlere" yönelik bir ürün.

Biliyor musunuz Türkiye, kulaklık satışlarının giderek arttığı ülkelerden bir tanesi. Çeşit çeşit, farklı özelliklerde, farklı amaçlara hizmet eden ve tabii ki farklı fiyatlarda birçok ürün bulunuyor. Bugünkü inceleme paketimiz Humlan + Bagis Bundle ise, "müziği birlikte dinlemeyi seven çiftlere" yönelik hazırlanmış bir paket. Paket diyorum, çünkü satın aldığınızda bir değil, iki ürünle karşılaşıyorsunuz. Eh, müziği birlikte dinlemekten bahsediyoruz ya işte...

Yüksek çözünürlüklü inceleme videosu için tıklayın.

Paketi elimize aldığımızda, iki kulaklığın bir kalp şeklinde kabloyla birlikte bağlanmasını gösteren görseli görüyoruz. Altında da paylaşmanın önemine vurgu yapılıyor. Belki de birilerine sevginizi müzik yoluyla göstermek istiyor veya bir şeyleri böylelikle başlatmak istiyorsunuz. Ya da tamam, zaten birlikte müzik dinlemek hoşunuza gidiyor ve bunu daha rahat bir hale getirmek istiyorsunuz. O halde Humlan + Bagis Bundle sizin işinizi görecektir. Pakette bir tanesi kulak içi, diğeri de kulak üstü olmak üzere iki tane kulaklık yer alıyor.

İkisi de 20Hz -20kHz değerlerinde frekans aralığına sahip. Kulak içi kulaklığın bass ve tizleri yeterli düzeydeyken, kulak üstü kulaklıkta basslar biraz geride kalmış. Ek olarak, bir süre sonra kulakta ağrı da yapabiliyor. Tabii herkesin kafa ve kulak yapısı farklı olacağından, bu tip sorunlar herkesin karşısına çıkmayacaktır. İşin geneline bakacak olursak, iki kulaklığın da ses kalitesinin çok iddialı olmadığını, ancak yeterli seviyede olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi de gelelim bu kulaklıkların iddialı taraflarına...

#Sayfa#

Hem yıkanabilen hem de müziği paylaşabilen bir kulaklık: Humlan Indigo

Kulak üstü kulaklığın en dikkat çekici tarafı bu bence. Kulaklıkların üzerinde yer alan pedleri ve üst kısmı kaplayan bandını rahatlıkla çıkarabiliyor ve yıkayabiliyorsunuz. Böylelikle her zaman kulaklığınız temiz kalıyor. Ek olarak, sağ kulaklığın altında yer alan bağlantı kısmına ikinci kulaklığı da takabiliyor böylelikle tek bir kaynakta toplamda 4 kulaklık oluyor ve iki kişi birlikte müzik dinleyebiliyor. İsterseniz farklı bir kulaklığı da takabiliyorsunuz tabii ki.

Sıcak renkli, hem de rahat: Urbanears Bagis Tomato

Kulak içi kulaklığın kullanım konusunda daha rahat olduğunu söyleyebiliriz. Tıpkı onun da kablosu kulak üstü kulaklık gibi örgülü şekilde hazırlanmış. Böylelikle sağlamlık hissi veriyor. Ayrıca yine kulak üstü kulaklıkta olduğu gibi bunda da gelen aramaları cevaplamanız için ufak bir kontrol paneli yer alıyor. Kulak içi kulaklığın başlıklarının değiştirilebildiğini, kutuda ekstra olarak farklı boyutlarda başlıkların geldiğini de belirtelim. Böylelikle hangisiyle daha rahat ederseniz onu seçebiliyorsunuz.

Sonuca gelecek olursak

Humlan + Bagis Bundle, birlikte müzik dinlemekten hoşlanan çiftler için hazırlanmış hoş bir paket. Ses konusunda iddialı olmasa da, paylaşım işleviyle ön plana çıkmasını biliyor. Ayrıca kulak üstü kulaklığa farklı bir kulaklığın takılabiliyor olması ve yıkanabilir yapıda olması da dikkat çekici unsurlardan.

Humlan + Bagis Bundle, ülkemizde 179,90 TL fiyat etiketiyle satılıyor.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

celikNT celikNT

Nerede satılıyor bilen var mı? Nette aradım çıkmadı

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.02.2016 10:29
anilkrks anilkrks // İZMİR

sevgililer gününde alınabilecek en ideal hediye

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 05.02.2015 23:20
ahmet__43 ahmet__43 // KÜTAHYA

müziği paylaşmayı seven çiftlere yönelik bir ürün olmuş.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 05.02.2015 23:10
cecenorhan cecenorhan

Müziği paylaşma olayı çok Hoşuma gitti

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 05.02.2015 15:36
enes tulek enes tulek // İSTANBUL

kulaküstü kulaklıkların yıkanabilir olması gayet hoş bir özellik, tam sevgililere göre bir ürün olmuş. Teknokulis'in de dediğini gibi performans konusunda yüksek beklentiniz yoksa aldığınıza pişman olmazsınız :)

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.01.2015 00:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kulaklık Toplam kayıt: 14
geri ileri
bize yazın