| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

Genius DX-220 Fare

İçeriğe oy verin :
Editör puanı
Giriş Tarihi: 11.10.2011, 10:32 Güncelleme Tarihi: 31.10.2011, 15:28
Etiketler:
genius dx-220 blueeye
Genius DX-220 Fare
Tasarım 80
80 puan
Özellikler 80
80 puan
Performans 80
80 puan
  • EDİTÖRÜN SEÇİMİ EDİTÖRÜN SEÇİMİ
  • YÜKSEK PERFORMANS YÜKSEK PERFORMANS
  • FİYAT/PERFORMANS FİYAT/PERFORMANS
  • YENİLİKÇİ ÜRÜN YENİLİKÇİ ÜRÜN
İnceleyen:

Genius'un, BlueEye teknolojisini kullanan, uygun fiyatlı faresi DX-220'yi test ettik.

Biz de dahil olmak üzere, teknoloji sitelerinde genelde "über mouse" diyebileceğimiz oyun fareleri inceleniyor. Fakat sadece oyuncular fare satın almıyor. Bu yüzden üzerindeki bin tuş değil fiyatı ve işlevi daha büyük önem kazanıyor.

Genius DX-220, bir teknoloji mağazasına gidip uygun fiyatlı olarak fare almak istiyorsanız ilk tercihiniz olmaya aday. Sadece 20 TL'lik fiyatı ile acil ihtiyaç anında kullanmak adına alıp evinizin bir köşesinde bekletseniz bile olur.

Ürün BlueEye takip teknolojisi kullanıyor. Bu sayede her yüzeyde sorunsuzca çalışıyor. Örneğin cam bir masada, koltuk üzerinde, dizinizde, elinizde ya da halı üzerinde DX-220'yi sorunsuzca kullanabilirsiniz.

1200 DPI çözünürlüğe sahip olan fareyi beklentileriniz çok yüksek değilse oyun faresi olarak bile kullanabilirsiniz. Tabii oturup da yüksek mouse hassasiyeti gerektiren bir FPS oynuyorsanız, bir zahmet oyun faresi alın.

Sonuç olarak Genius DX-220 fiyatı uygun bir fare arayanlar için ideal bir dizüstü bilgisayar faresi. Kısa diyemeyeceğimiz kablosu ile masaüstü bilgisayarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

geri ileri
bize yazın