| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

9'da uygulama yükleme hatası mı var?

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 03.12.2015, 17:06 Güncelleme Tarihi: 03.12.2015, 17:15
Etiketler:
iOS iOS 9 iphone app store apple ipad ipod touch
iOS 9'da uygulama yükleme hatası mı var?

Bazı kullanıcılar uygulama indirilirken ve yüklenirken 'ta ilginç bir hata olduğunu düşünüyor.

Hasan Uğur Nayır

cihaza herhangi bir uygulama yüklerken, en başta ekrana uygulamanın simgesi düşer ve simge ortasındaki yuvarlak yavaş yavaş dolmaya başlar. Aynı anda aynı uygulamanın 'daki penceresinde de indir butonu yerine gelen yuvarlak düğme de doluyordur. İndirme ve yükleme işlemi bu şekilde gerçekleşiyor.

İlginçtir ki, bazı kullanıcılar uygulama yüklenirken iOS cihazdaki yükleme simgesiyle, App Store'daki yükleme simgesinin ayrı telden çaldığını iddia ediyor. Özetle yükleme göstergesinin yanlış gözüktüğü belirtilmiş. Mesela birkaç kullanıcı App Store'daki simgenin bitmeye yakın durumda olduğunu, ama ana ekrandaki simgenin halen yarıda bile gözükmediğini yazmış. Konuya cevap veren bazı tüketiciler bu durumun normal olduğunu ve herhangi bir sorun yaşatmadığını belirtiyor.

Diğer yandan , 2 haftalık aradan sonra geçtiğimiz gün OS X El Capitan 10.11.2'nin 5. beta sürümünü yayınladı. Aynı zamanda .2'nin de 5. betası bekleniyordu. Ancak 9.2 beta 5 çıkmadı. Son beta testinde iOS ve OS X'in yeni yazılım paketleri neredeyse aynı dönemde çıkmıştı. Belki Apple bir sürpriz yapar ve 9.2'nin tam sürümünü çıkarabilir de. Sizin yükleme göstergesi hatası ve iOS 9.2 hakkındaki görüşleriniz nedir? Yorumlarınızı bizimle paylaşın.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

AkiOS AkiOS

O sorun değil de tam yüklenirken durdurursanız indirmeyi devam ettirmeye bastığınızda kaldığı yerden devam etmek yerine sıfırdan başlıyor, iOS 9 yüklü cihazlarda ortaya çıkan bir sorun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır3
cevapla 04.12.2015 14:57
Çok cahilce Çok cahilce

Arkadaşım indirme AppStore'dan yapıldıktan sonra telefon ekranındaki o çeyrek süre yükleme süresidir bir oyunu pc indirdiğinizde hemen yüklenmişmi oluyor sizce bence haber değeri yok silin gitsin

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır3
cevapla 03.12.2015 22:26
mustafaeren mustafaeren

Worms2, Google fotoğraflar ve bazı uygulamalar indirirken hata verip uygulama simgesi siyah kalıyor bende de. Her denemede aynı durum. iOS 9.1 yüklü

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır2
cevapla 03.12.2015 20:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yazılım Toplam kayıt: 1117

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın