| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

ı, Windows ’de çalışmıyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 22.04.2011, 10:04 Güncelleme Tarihi: 22.04.2011, 10:09
Etiketler:
Windows XP End Of Support Countdown Gadget microsoft windows 7 windows xp geri sayım xp
Windows XP geri sayımı, Windows XP’de çalışmıyor

, desteğini bitirmeye hazırlanırken bile kullanıcılarını göz ardı edebilmeyi başardı.

Internet Explorer 9'un Windows XP ile uyumlu olmamasından sonra 'un 10 yıllık işletim sistemi olan ile ilgili artık planları olmadığını tahmin etmiştik. Ancak bunu da ilginç bir hale getirmeye başardılar. Microsoft Download Center'a ekledikleri 'ı indirip Microsoft'un Windows 'ye destek vermeyi sonlandıracakları zamana kadar olan gün sayısına (şimdilik 1000'den fazla) bakmak mümkün.

web sitesine bir link bulunan gadget, ıyla XP kullanıcıları üzerinde bir baskı oluşturması iyi bir fikir gibi görünebilir. Bu durumu ilginç kılan ise bu gadgetın Windows XP'de çalışmıyor olması. Yani bu gadgetı zaten sadece Windows XP'den daha yeni bir işletim sistemine sahip olan kullanıcılar görebilecek. Herhalde Microsoft'ta birileri XP kullanıcılarıyla doğrudan muhatap olmaktan kaçınıp "Biz Vista ve Windows 7 kullananlara söyleyelim, onlar gidip XP kullanan eşine dostuna izah etsin durumu" diye düşünmüşler.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yazılım Toplam kayıt: 66

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın