| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

15 ayda %500 büyüdü

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 19.04.2011, 14:21 Güncelleme Tarihi: 16.11.2011, 15:48
Etiketler:
dropbox senkronizasyon veri yedekleme web servis
Dropbox 15 ayda %500 büyüdü

En kullanışlı yedekleme programlarından birisi olan , hızla büyümeye devam ediyor.

Kullanıcılarına işletim sistemi fark etmeksizin dosyalarını internet üzerinde yedekleme imkanı sunan , son derece kullanışlı bir yazılım. 2 GigaByte'lık ücretsiz alan veren (belirli bir ücretle ya da referans vererek başkalarını sisteme üye ederek geliştirilebilir) Dropbox, hızlı büyümesini sürdürüyor. Geçtiğimiz yılın ocak ayında 4 milyon kullanıcısı olan Dropbox, bugün 25 milyon kullanıcıya sahip ve her gün 200 milyon dosya kaydediliyor. Bu büyümede sorun yaşanmaması için şirket yıl sonuna kadar çalışan sayısını ikiye katlayacağını duyurdu.

Reklam için hiç harcama yapmamış olan Dropbox'un bu başarısındaki en önemli unsur ise kullanıcılarına sundukları başarılı hizmet. Şirketin CEO'su ve kurucularından olan Drew Houston, "Dropbox insanların hayatlarındaki işlerin yaratımını ve paylaşımını değiştiriyor. Bina tasarlamak, müzik yapmak ya da bir aile albümü oluşturma aşamasındaki kullanıcılarına dosyalarını istedikleri her yerden bilgisayarları ya da telefonları aracılığıyla ulaştırıyor. Biz ilk olarak dünyanın her tarafındaki kullanıcılara ulaşıp Dropbox'un hayatlarını kolaylaştırmasından heyecan duyuyoruz." dedi. Ayrıca 175'ten fazla ülkede kullanılan Dropbox'un İspanyolca, Almanca, Fransızca ve Japonca dil seçenekleri de yayınlandı.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yazılım Toplam kayıt: 64

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın