| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

En iyi uygulamalarına ve desteği

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 03.04.2011, 11:49 Güncelleme Tarihi: 12.05.2011, 14:27
Etiketler:
all stars android htc vodafone
En iyi Android uygulamalarına HTC ve Vodafone desteği

inovasyon ve Ar-Ge’ye verdiği önemi bir kez daha ortaya koyuyor. Üniversite öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen Fikir Yıldızları Yarışması en parlak fikirleri ödüllendirirken, en iyi uygulamaları da desteğiyle ödüllendiriliyor.

Parlak Fikir ve Android Uygulama kategorilerinde birincilik ödülü kazanacak gruplardan biri appsworld 2011 Europe'a katılım şansı elde edecek. , benzerlerinden farklı olarak yarışmaya katılan en iyi uygulamaların Android Market'te sunulması için katılımcılara ile birlikte destek olmayı ve katılımcıların oluşacak gelirden pay almalarını hedefliyor. Ayrıca her iki kategoride de ilk üçe giren gruplar Vodafone'un kendi çalışanları için hazırlanan Red Academy Sertifika Programı'na katılma ve All Stars Yetenek Programı'nda da bir adım önden başlama hakkı kazanacaklar.

Yarışmanın Parlak Fikir kategorisinde başvurular 26 Nisan'a, HTC'nin desteğiyle düzenlenen Android Uygulama kategorisindeyse başvurular 11 Mayıs'a kadar yapılabilecek. Başvurular iki aşamada Vodafone, HTC, iş ortaklarının olduğu jüri tarafından değerlendirilerek finalistler belirlenecek.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yazılım Toplam kayıt: 49

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın