| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

8 zaman makinasıyla geliyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 31.03.2011, 14:33 Güncelleme Tarihi: 16.11.2011, 15:00
Etiketler:
windows history vault time machine hp internet explorer 10 hewlett-packard internet explorer 9 windows 8
Windows 8 zaman makinasıyla geliyor

Kodları bilgisayar üreticilerine dağıtılan 8 ile ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor.

2 farklı arayüzü olacağına dair sızan bilgilerden sonra Windows 8'in sahip olacağı bir diğer özellik daha ortaya çıktı. Mac OS'da bulunan özelliğinin bir benzeri olan ve Windows 8'da yerini alacak olan özelliğin ismi . History Vault ile kullanıcılar işletim sistemlerini yedekleri tarihe geri dönebilecekler. Önemli sistem hatalarından kurtulmayı sağlayabilecek olan bu yeni sistem, sadece seçilen dosya ya da klasörler için de yapılabilecek. Yani artık kazara silinen ya da değiştirilen dosyalar sorun olmaktan çıkacak.

Windows 8 cephesinden gelen bir diğer haber ise 8 kodlarının bilgisayar üreticilerinin eline geçtiğini söylüyor. Önümüzdeki yıl WebOS işletim sistemi üzerine eğileceği konusunda ciddi sinyallern veren ise kodlarının kopyalarını alan ilk firma oldu. Gelen bilgilere göre Microsoft'un bir test sisteminden kodları alan HP'nin planlarında değişiklik olup olmayacağını önümüzdeki aylarda görebileceğiz.

Windows 8'le ilgili gelen en son duyum ise yeni işletim sisteminin yeni browserla birlikte gelecek olması. İddialara göre Internet Explorer 10, Windows 8'le birlikte gelecek. Internet Explorer 9'ın piyasaya çıkmasından bu kadar kısa bir süre sonra yeni bir tarayıcı ile karşımızda olması beklenen Windows 8'in browser alanında ne gibi gelişmeler olacağı ise şimdilik kesin olarak bilinmiyor.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yazılım Toplam kayıt: 48

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın