| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

leri ayrıntılı istatistiklere ulaşacak

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 18.03.2011, 13:51 Güncelleme Tarihi: 16.11.2011, 14:34
Etiketler:
android uygulaması developer android geliştirici android app
Android geliştiricileri ayrıntılı istatistiklere ulaşacak

Google artık uygulama lerine, uygulamalarıyla ilgili çok ayrıntılı raporlar sunuyor.

Android Market adeta bir muamma halini almışken, elimize ulaşan güzel haberle (özellikle editörlerimizin Android kullanıdığı düşünülürse) oldukça mutlu olmuştuk. Android Market Türkiye 'de haberimiz ile sizlerle paylaştığımız sevincimiz, şimdilik sadece HTC telefonlarda olduğunu öğrendiğimizde biraz da olsa azaldı tabii.

Market'in Türkiye'ye gelmesiyle birlikte, ülkemizdeki Android lerinin sayısının da artmasını bekliyoruz. Şu an için Türk geliştiriciler Android Market'e uygulamalarını sadece ücretsiz olarak koyabiliyorlar, fakat zamanla bunun da değişeceğini ümit ediyoruz.

Google'dan bugün gelen haberde ise Android geliştiricilerinin artık programın indirilme sayısından çok daha öte istatistiklere ulaşabilecekleri açıklandı. "Application Statics - Uygulama İstatistikleri" başlığı altında geliştiricilerin ulaşabileceği yeni istatistikler sayesinde geliştiriciler uygulamalarının hangi sürümde en çok kullanıldığını, hangi cihaz üzerinde en fazla çalıştırıldığını, hangi ülkelerde çalıştırıldığını ve hangi dillerde kullanıldığını görmek gibi yeni bir şansa sahip olacaklar.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yazılım Toplam kayıt: 41

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın