| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

3. si bugün düzenleniyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 11.03.2011, 09:52 Güncelleme Tarihi: 16.11.2011, 14:03
Etiketler:
zirve microsoft bilişim zirvesi microsoft bilişim zirvesi bilişim kobi
3. Microsoft Bilişim Zirvesi bugün düzenleniyor

Türkiye sektöründe faaliyet gösteren kurumlar, 'ler, iş ortakları, yazılım geliştiriciler ve bilgi teknolojisi uzmanları, bu yıl üçüncüsünü düzenlenecek Bilişim si 2011’de buluşuyor.

Türkiye'nin 11 Mart 2011 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştireceği Microsoft Türkiye si 2011 etkinliğinde uzman yerli ve yabancı konuşmacılar sektörün geleceğine yön verecek trendleri anlatacak.

Zirve, en büyüğünden en küçüğüne Türkiye bilişim sektöründe yer alan firmaların yetkililerini, , Microsoft'un kurumsal müşterileri, 'leri, iş ortaklarını, yazılım geliştiricileri ve bilgi teknolojisi uzmanlarını bir araya getirecek.

Microsoft'un iş ortaklarıyla birlikte sunduğu çözümlerin yanı sıra ve müşteri başarı hikayelerinin de anlatılacağı etkinlikte; Geleceğin Çalışma Dünyası, Web Platformu, Kurumsal İş Çözümleri ve Bulut Bilişim gibi birçok farklı konuda, 11 paralel sunum gerçekleştirilecek.

Bu yılki zirveye konuk konuşmacı olarak davet edilen Prof.Dr.Ulrich Walter araştırmacı astronot olarak yaşadığı uzay deneyimini paylaşacak. Walter, gerçekleştireceği "Vizyondan Misyona" başlıklı konuşmasında bir astronotun hedefe ulaşmak için yaptığı özverili çalışmayı anlatacak.

Sektördeki yeniliklerin bilişim profesyonelleri ve karar vericiler ile paylaşılacağı bu önemli etkinliğin platin sponsorluğunu Denizbank ve Intel üstlenirken; Datamarket, Sentim, KoçSistem de Altın sponsorlar arasında yer alıyor.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yazılım Toplam kayıt: 31

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın