| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

IE6’yı güncelleyin istiyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 07.03.2011, 10:44 Güncelleme Tarihi: 16.11.2011, 12:04
Etiketler:
ie6 browser internet explorer 6 tarayıcı Internet Explorer microsoft
Microsoft IE6’yı güncelleyin istiyor

Dünya çapında 6 kullanımının sonlandığını gözlemlemek için bir site yapıldı.

Browserların arasında sıkı bir mücadele olduğu açıkca görünüyor. Özellikle Internet Explorer 9'un son derece iddialı gelişinden sonra dengelerin nasıl değişeceği merak ediliyor. Ancak bir yandan da bazı kullanıcıların alışkanlıklarından vazgeçemediği görülüyor. İşte o kullanıcılara karşı da "The 6 Countdown" isimli bir site açıldı ve dünyadaki Internet Explorer 6 kullanıcılarının bitişini izlemeyi hedefliyorlar.

Bu yılın ağustos ayında 10 yaşını doldurmuş olacak olan Internet Explorer 6, dünya çapında azımsanmayacak bir kesim tarafından hala kullanılıyor. Çin'in %34.5'lik Internet Explorer 6 kullanım oranıyla başı çektiği listede ikincilik %24.8 ile Güney Kore'nin. En güncel yazılım kullanan ülkeler %0.7'lik IE6 kullanım oranıyla Norveç ve Finlandiya olurken Türkiye'de Internet Explorer 6 kullananların oranı ise %3.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yazılım Toplam kayıt: 24

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın