| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

7 için haftaya geliyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 14.02.2011, 15:55 Güncelleme Tarihi: 16.11.2011, 11:35
Etiketler:
service pack 1 windows microsoft
Windows 7 için Service Pack 1 haftaya geliyor

’in 22 şubatta indirilebileceğini duyurdu.

Çıktığı günden beri birçok yaması yayınlanan Windows 7 için Service Pack 1 de nihayet önümüzdeki hafta indirilebilir olacak. Windows İletişim Müdürü Brandon LeBlanc tarafından Windows Team Blog'da duyurulan Service Pack 1 şimdiye kadar yayınlanmış bütün güncellemeleri içeriyor.
22 şubatta yayınlanacak olan Service Pack 1'in 64-bit işletim Windows 7 için 500 MB boyutunda olacağı duyuruldu. Ancak bu boyutun büyük bir kısmını önceki yamalar oluşturuyor. Windows Update ile Service Pack 1'i indirecek olan kullanıcılar, sadece birkaç ufak güncellemeyi indirmiş olacak. Microsoft'un indirme merkezinden de indirilebilecek olan pakette bilinen en önemli gelişme kullanıcılardan gelen HDMI ses cihazlarının sistem yeniden açıldıktan sonra görünmemesi sorunun ortadan kaldırılması olarak görünüyor.
Birçok kullanıcının bilgisayarına format attıktan sonra tek tek bütün güncellemelerle uğraşmasına gerek bırakmayan Service Pack 1'i olası format ihtimali için indirip yedeklemek mantıklı bir çözüm gibi görünüyor. Şimdilik Service Pack 2'nin gelip gelmeyeceği ya da gelirse ne zaman geleceği konusunda da kesin bir bilgi bulunmuyor
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yazılım Toplam kayıt: 10

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın