| Üye ol | 20 Ocak 2017,Cuma

'tan ücretsiz web site aracı

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 17.01.2011, 12:01 Güncelleme Tarihi: 16.11.2011, 11:10
Etiketler:
dotnetnuke microsoft umbraco webmatrix drupal joomla
Microsoft'tan ücretsiz web site aracı

ücretsiz web sitesi geliştirme aracı ’i kullanıma sundu.

WordPress, !, ve gibi mevcut ücretsiz internet uygulamaları sayesinde yeni internet siteleri oluşturmak için bir dizi araca sahip olan içerisinde kolayca kullanılabilecek olan kodlar çeşitli şablonlar halinde sunuluyor.

WebMatrix, profesyonel geliştiricilerden amatörlere kadar internet sitesi oluşturmak isteyen herkesi hedefliyor. Öğrenciler ve yeni başlayan yazılım geliştiriciler için internet sitelerinin nasıl oluşturulabileceğinin kolayca öğrenilebileceği bir ortam olan WebMatrix, profesyonel yazılım geliştiricilere ise verilere dayanan internet sitelerinin oluşturulması için hızlı ve kolay bir yöntem sağlıyor. Yeni platform, site kurulumu yapan ajanslara yönelik olarak açık kaynak uygulamaların kullanılması için verimli bir yol sunuyor. Ayrıca profesyonel yazılım geliştiriciler, ücretsiz açık kaynak paket yönetimi sistemi olan NuGet içerisinden yayınlanan kod dizinine katkıda da bulunabiliyor.

WebMatrix, bir internet sitesinin çalıştırılması için gereken internet sunucusu, veri tabanı ve uygulama pencereleri gibi tüm araçları tek bir platform üzerinden sunuyor. ASP.NET "Razor" veya PHP gibi farklı programlama dillerini destekleyen WebMatrix, Twitter girişleri veya video yüklenmesi gibi karmaşık kodlama işlemlerine ise tek bir satır kod çözümü sağlıyor. Arama motoru optimizasyonu raporlama aracı sayesinde ise aramalarda kolayca bulunabilen internet siteleri oluşturulmasına da yardımcı oluyor.

http://www.microsoft.com/web/webmatrix adresinden, Wbmatrix'e ulaşabilirsiniz.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ckrsabah ckrsabah // İSTANBUL

Milletin ekmeğine mani olacak gibi...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.01.2011 15:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın