| Üye ol | 17 Ocak 2017,Salı

50 bin cusunu sürpriz ler bekliyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 07.12.2015, 23:30 Güncelleme Tarihi: 07.12.2015, 23:33
Etiketler:
lol hediye Shurima Akademisi katılım oyun
50 bin LoL oyuncusunu sürpriz hediyeler bekliyor

League of Legends tarafından Kasım-Aralık aylarında düzenlenen ve ilk dönemin sonunda 50 bin cusunun Gizemli Kutu Bursu’yla ödüllendirildiği etkinliğinde ikinci dönem heyecanı başlıyor!

'nde, Kasım ve Ocak ayları arasında en çok LoL oynayan cular ödüllendiriliyor. En büyük misyonu kazananlar yetiştirmek olan Shurima Akademisi'nde dereceye giren ilk 50.000 öğrenci, Gizemli Kutu Bursu'na sahip oluyor.

Shurima Akademisi'nde 5 Aralık'ta başlayıp 1 Ocak'a kadar sürecek ikinci dönem boyunca, heyecan ve rekabet de iki katına çıkacak.Bu dönemin sonundabaşarılıolan 50.000 oyuncusu daha ödül kazananlar listesine adını yazdıracak.

Nasıl katılırım?

Shurima Akademisi'nde yer almak için kayıt yaptırmak gerekmiyor.Oyunu oynayan tüm oyuncular, etkinliğin bir parçası kabul ediliyor. Ancak başarılı olup, sıralamada daha üst sıralara çıkmak ve daha fazla sayıda ödül kazanmak için bol bol oyun oynamak şart.

Farklı harita ya da oyun modlarında oynanan her oyunun puan kazandırdığı etkinlikte, arkadaşlarla aynı takımda yer almak ya da dereceli sırada oynamak, kazanılan puan miktarını da arttırıyor.

Etkinliğin birinci döneminde olduğu gibi, ikinci dönemde de ilk 50.000 kişi ödüllendirilirken; üst sıralarda yer almayı başaran oyuncular daha fazla "Gizemli Kutu" ödülü kazanıyor. Gizemli Kutular oyunculara, içinde dahaönce sahip olmadıkları sürpriz kostümler kazandırıyor.

Detaylı bilgiye http://riot.com/1WMM2Bn adresinden ulaşılabilir.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Oyun Toplam kayıt: 2378

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın