| Üye ol | 18 Ocak 2017,Çarş

Primal'da vahşi hayvanları kontrol edebileceğiz

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 06.12.2015, 12:56 Güncelleme Tarihi: 06.12.2015, 13:04
Etiketler:
ubisoft far cry Far Cry Primal pc playstation 4 xbox one çıkış tarihi
Far Cry Primal'da vahşi hayvanları kontrol edebileceğiz

Mesela, size bir otomobil yerine mamut verelim...

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen açık dünya FPS oyunu Far Cry Primal hakkında yeni bilgiler geldi. Diğer 'larla kıyaslandığında çok farklı bir yapıda olan ve Taş Devri'nde geçen oyunda, Takkar isimli bir karakteri kontrol edeceğiz. Takkar, bir avcı ve biz de onun av yeteneklerini geliştirerek şimdiye kadar karşılaşmadığımız kadar tehlikeli yaratıklarla mücadele edeceğiz.

, açık dünya olarak tasarlanan ve tehlikelerle dolu bu yeni Far Cry dünyasının bize ilginç detaylar sunacağını da bildiriyor. Örneğin, vahşi bir hayvanı kontrol etmek gibi. Takkar ile çoğu kez vahşi yaratıkları avlamaya çalışacağız. İlkel ok, yay ve mızrak gibi silahlarımız olacak. Bunları etraftan bulduğumuz bazı objelerle birleştirerek (taş, ağaç dalı ya da çakıl gibi) daha gelişmiş silahlar da ortaya çıkarabileceğiz. En dikkat çekici olanı ise, vahşi hayvanları da kontrol edebilecek olmamız.

Eh, sonuçta ortada büyük bir harita var. Önceki Far Cry oyunlarında, büyük haritaları arabalarla gezerdik. Yeni oyunda araba olamayacağına göre, avcılık yeteneklerimizi kullanarak (tuzak kurarak mesela) güçlü hayvanları yakalayıp kontrol edebileceğiz. Kimi zaman uzak mesafeleri kısaltmak, kimi zaman da bu hayvanların üzerinde yer alarak savaşabilmek için. Böylece onların gücünü de düşmanlara karşı kullanma şansımız olacak.

Far Cry Primal, PlayStation 4 ve Xbox One için 23 Şubat, PC için de 1 Mart 2016'da raflarda yerini alacak.

Eğer video penceresini göremiyorsanız tıklayın.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Oyun Toplam kayıt: 2374

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın