| Üye ol | 23 Ocak 2017,P.tesi

sürümüyle büyümeye devam ediyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 05.10.2012, 11:55 Güncelleme Tarihi: 05.10.2012, 11:55
Etiketler:
habbo hotel oyun sosyal oyun online oyun türkçe
Habbo Hotel Türkçe sürümüyle büyümeye devam ediyor

Dünyanın gençlere yönelik en büyük sosyal u ve online topluluğu Türkiye’deki lansmanını kutluyor.

Dünyanın gençlere yönelik en büyük sosyal u ve online topluluğu , 8 Ağustos'ta Türkiye'deki tümüyle yerelleştirilmiş lansmanından bu yana, neredeyse 200.000 yeni kullanıcıya ulaştı.

Habbo Hotel yeni ve var olan arkadaşlarla buluşmak, oyun oynamak, yani eğlenmek için bir yerdir. Şu anda 12 farklı dilde mevcut olan Habbo Hotel, üyelerine çok boyutlu bir sanal topluluk ve sağlamaktadır. Kullanıcılar Habbo adlı tamamıyla özelleştirilmiş bir karakter yaratarak oyuna katılmaktadır. Ardından sanal topluluktaki diğer kullanıcıların yarattığı çeşitli alanları ve milyonlarca odayı keşfe çıkabilirler. Lady Gaga, Justin Bieber, Pussycat Dolls, Miley Cyrus, TokioHotel, Lily Allen, Pink, Sugababes ve Ozzy Osbourne Habbo Hotel'i ziyaret eden ünlüler arasındadır.

Topluluğa ücretsiz olarak katılan ve kullanan üyeler, sanal mobilya almak, temalı odalar ve ana sayfaları için öğeler satın almak dahil ek ücretli hizmetlere erişmek için Habbo Kredileri satın alabilir. Habbo Hotel deneyiminin bir parçası olarak, kullanıcılar çeşitli oyunlar oynayabilir, evcil hayvan yetiştirebilir, arkadaşlarıyla bağlantı kurabilir, kendi odalarını dekore edebilir ve yaratıcılık ve kendini ifade etme yoluyla eğlenebilirler. Facebook Connect ile, dünyanın her yanından Habbo kullanıcıları Facebook arkadaşlarını sanal dünyada da bulabilir ve dünya içi deneyimlerini paylaşabilir. Habbo Hotel çok yakında hizmete girecek oyunlarla dolu bir platforma kavuşacak, zira yakın zamanda kapılarını üçüncü taraf geliştiricilere açtı. Yeni oyunların ilki birkaç hafta içinde oynanabilecek.

Sulake CEO'su Paul LaFontaine şöyle diyor: " Habbo Hotel oyununa yönelik çok olumlu güçlü tepkiler aldık ve yeni kullanıcıların sayısı hızla artmaya devam ediyor. Türkiye bizim için çok önemli bir bölge ve dünyanın her yanından benzer ilgileri paylaşan yaşıtlarına katılmak isteyen Türk gençler için global Habbo Hotel ağını erişilebilir kılacak bir dönüm noktası oldu."

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

nisa nisa

bu oyuna bayiliyorum hep oynuyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.11.2016 14:50
Seses Seses

Arkadaslar Habbo Hotelin 12 dilinden farklı bir oyunu Olan HabboLoveyide denemeniz Gerek Oda Habbo Hotel Gibi Olan Fıransızların Oyunu Ama Orda Çoğu Keez Fransızlar var ama Türklerde var O bu oyunumuzda İlk Giriş Yaptığımız anda 100.000 Lira Geliyor Size Ve Eşyaları Daha Gelişmiş Ve Güzeldirrr Ve orda Herkesin HC olma şansı vardır Yani Parasız Bir Şekilde 100.000 liranız olur. Hatta ve hatta Her Gün 8 bin Lira Kazanmaktadırsınız.... Teşekkürler

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır2
cevapla 08.10.2014 15:48
merve merve

2 yıldır oynuyorum bayılıyorum ama kredi almak biraz zor iş de en alsam alırım da almıyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 22.02.2014 22:38

güzelde .. devamı haftaya :D

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.12.2013 00:08
sanane sanane

güzellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır3
cevapla 07.05.2013 10:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın