| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

FIFA 12 yeni özellikleriyle iddialı geliyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 29.05.2011, 13:13 Güncelleme Tarihi: 30.05.2011, 10:19
Etiketler:
fifa fifa 12 PES 2011 pes 2012
FIFA 12 yeni özellikleriyle iddialı geliyor

Sonbaharda piyasada olması beklenen FIFA 12, özellikle yeni oyuncu çarpışma motoruyla oyunculara simülasyon havası yaşatacak.

Electronic Arts bugün, FIFA 12'de devrim yaratacak yenilikler kazandıracak olan yeni fizik motoru Futbolcu Çarpışma Motorunu duyurdu. İki yıldır üzerinde çalışılan yeni Futbolcu Çarpışma Motoru sayesinde FIFA 12'de sahadaki her durumda gerçek dünya fizik kuralları aynen uygulanacak.

EA Canada'daki FIFA geliştirme ekibi tarafından yaratılan bu motor, gerçek dünya futbolundan esinlenilerek FIFA 12'ye kazandırılan büyük yeniliklerden yalnızca bir tanesi. "FIFA 12'nin geçirdiği değişim evrim değil, gerçek anlamda bir devrim," diyen ve son üç yılda 136 video oyun ödülü kazanan FIFA serisinin Baş Yapımcısı Kaz Makita, "Şimdiye kadarki en iyi ve en gerçekçi FIFA oyununu yaratmak için vizyonumuzu yansıtacak yeni bir teknolojiye ihtiyacımız vardı. Oyuncularımız Futbolcu Çarpışma Motorunun önemini anında görecek ve daha da önemlisi, hissedecekler" diye konuştu.

Oyuncular futbolcuların top mücadelelerini, top kapma çabalarını ve birbirine fiziksel temaslarını gerçek dünyadakine sadık biçimde tecrübe edebilecekler. Çarpışma Motoru, futbolcuların vücudundaki her bir temas noktasını gerçek zamanlı olarak hesaplayarak, her çarpışmada son derece doğal ve inanılır sonuçlar ortaya koyacak. Futbolcular topu kapmaya çalışırken birbirlerini itip çekiştirebilecek, hafif darbelerden daha rahat biçimde kurtulabilecekler. Gerçek dünya futbolundan esinlenilen devrimsel oyun yenilikleri FIFA 12'nin daha derin ve etkileyici bir oyun sunmasını sağlayacak.

Yeni Hassas Top Sürme özelliği ile hücum futbolcuları topa dokunuşlarında daha sağlam kontrole sahip olacaklar, Taktiksel Savunma özelliği ise savunmayı çok daha yeteneğe yönelik ve anlamlı hale getirecek. Profesyonel Futbolcu Zekası sayesinde futbolcu zeka ve performansında yeni nesle şahit olurken, yeni Kariyer Modu ile deneyiminizi daha da gerçek kılacak gerçek dünya hikayeleriyle karşılaşacaksınız.

Takımlar hücumlarını sahadaki oyuncularının güçlü yanlarına ve rakip oyuncularının zayıf yönlerine bağlı olarak şekillendirecekler ve maçların hem daha çeşitli, hem de daha gerçekçi olmasını sağlayacaklar. FIFA 12 ayrıca gerçek dünya hikayelerini konu alan yeni bir Kariyer Modu da içeriyor. Futbolcu morali, saha içi kondisyonu ve ligde bulunduğunuz konum maçların sonuçlarına doğrudan etki edecek.

Oyuncular sonuçlarını sahada görecekleri birçok karar vermek zorunda kalacak ve çok çeşitli faktörlerle yüzleşecekler. Maç öncesinden bitiş düdüğüne kadar yeni ve taze görünmeyi hedefleyen FIFA 12, otantik maç günü deneyimi, yeni menü sistemi ile daha hızlı ve kolay dolaşım ve 500'ün üzerinde lisanslı takım da sunacak.

FIFA 12 bu sonbaharda, PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PC, PlayStation2, Nintendo 3DS, PSP, iPhone, iPad, ve iPod touch için piyasaya çıkacak.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Oyun Toplam kayıt: 103

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın