| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

’da yazılanlarla şekillenen :

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 21.04.2011, 13:33 Güncelleme Tarihi: 21.04.2011, 14:31
Etiketler:
oyun tweet land twitter kickstarter
Twitter’da yazılanlarla şekillenen oyun: Tweet Land

içinde başınıza geleceklerin ’dan yazılanlarla belirlendiği bir oyun sizce de ilginç bir fikir değil mi?

Dünyanın en aktif sosyal ağlarından birisi olan , bir un içinde olacak şeylere karar verebilir mi? Kosta Rika'dan 6 arkadaşın projesi gerçekleşebilirse bu sorunun cevabı da evet olacak gibi görünüyor. projesinde dünyanın her yerindeki tweetler oyunu oynayanların başına gelecekleri belirleyecek. Şimdilik 2 kısımdan oluşan oyun, bu yenilikçi fikriyle bir ilk olma özelliğini de taşıyor.

Oyunun bir kısmı tweetlerdeki love ve hate (aşk ve nefret) kelimeleri üzerine kurulu. Her nefret kelimesi yazıldığında silahınıza yeni bir mermi ekleniyor. Ya da silahlarla ilgili yazılan şeyler ile sizin oyunda sahip olduğunuz silahlar değişebiliyor. Oyunun diğer kısmı ise bir araba yarışı. Bunda da birisi trafik kazasıyla ilgili bir şey yazdığında oyunda da kaza oluyor. Ya da birisi twitterına "meteor gördüm" gibi bir şey yazarsa oyunda yola bir meteor düşüyor.

Gerçekleştirilebilmesi için 7000 dolara ihtiyaç duyan projenin kickstarter sayfası, şimdiye kadar bir hayli ilgi gördüyse de istenilen meblağ toplanamadı. iPhone ve web tabanlı olarak tasarlanan oyun için önümüzdeki 12 gün içerisinde yaklaşık 1000 dolar daha toplanırsa gerçekleştirilecek. Ayrıca oyunun yapımı için para verenler de gönderdikleri miktara bağlı olarak farklı önceliklere sahip olabilecek.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Oyun Toplam kayıt: 79

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın