| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

Simlerimiz artık Orta Çağda

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 25.03.2011, 17:12 Güncelleme Tarihi: 25.03.2011, 17:12
Etiketler:
the sims ea sims sims medieval
Simlerimiz artık Orta Çağda

Medieval oyunculara kahramanlar yaratmak, onları görevlere çıkarmak, krallık kurmak ve drama, aşk ve komedi dolu destansı hikayeler anlatmak için gereken araçları veriyor.

Krallığınızı ilan edin! Electronic Arts bugün Medieval'ın tüm dünyada piyasaya çıktığını duyurdu. PC/Mac için hazırlanan bu bağımsız seri oyunculara kahramanlar yaratmak, onları görevlere çıkarmak, krallık kurmak ve drama, aşk ve komedi dolu destansı hikayeler anlatmak için gereken araçları veriyor.

Orta Çağ'da geçen oyunda oyuncular çok farklı oynanış şekilleriyle karşılaşacaklar. Oyuncular krallıklarını kurarken şövalye, ozan, büyücü, rahip, demirci ve casus gibi Kahraman Sim'ler yaratabilecekler. Her bir Kahraman Sim'in mesleki hayatı ve karşılaşacağı görevler farklı olacaklar. Diğer oyun öğeleri arasında komşu ülkelerle diplomasi ve elbette orta çağ cezaları da bulunuyor.

Oyun temel olarak görevler etrafında şekilleniyor – her görev size farklı bir durum sunacak ve o macerada kontrol etmek istediğiniz Kahraman Sim'i seçme şansı verecek. Görevi seçtikten sonra nasıl çözeceğinize ve hangi Kahraman Sim'i kontrol edeceğinizi seçeceksiniz. Örneğin Cadı Geri Döndü görevinde oyuncular hükümdarlarının krallığı ziyaret eden cadıyla evlenmesini sağlayabilecekler. Eğer cadıyı öldürmek isterseniz büyücü, casus veya şövalyeyi seçebileceksiniz. Eğer cadıyla anlaşma yoluna gitmek isterseniz rahip, doktor veya büyücü olabileceksiniz. Tonlarca görev ve birbirinden farklı çözüm yolları sayesinde favori orta çağ hikayelerinizi farklı biçimlerde anlatabilecek, kendi hikayelerinizi yaratabileceksiniz.

The Medieval'deki görev bazlı oynanıştan kılıçlar, boyunduruklar ve tahtalar gibi orta çağ eşyalarına, karakterlerin sevimli görünüşlerinden rengarenk dünyaya kadar her şey, inandırıcı bir orta çağ dünyası yaratmak üzere tasarlandı. Oyuncular krallıklarına gelen her yeni Kahraman Sim'i, kişilik özellikleri ve kusurlarına kadar ayarlayabilecekler. Oyuncular karakterleriyle yakınlaşacak, onları yalnızca görevlere göndermekle kalmayacak, hastaları iyileştirmek, egzotik mal ticareti yapmak veya zırh dövmek gibi günlük sorumluluklarını da yerine getirecekler.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

İDRİS KUNDURA İDRİS KUNDURA

YEMİN ET LA

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.03.2011 13:30

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Oyun Toplam kayıt: 56

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın