| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

, Guinness lar Kitabı’nda

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 10.03.2011, 09:35 Güncelleme Tarihi: 10.03.2011, 09:41
Etiketler:
xbox 360 xbox microsoft kinect rekor
Kinect, Guinness Rekorlar Kitabı’nda

, şimdiye kadar toplamda 10 milyon adet ve 10 milyon adet oyun sattığını duyurdu.

Birçok oyun meraklısını televizyonları karşısında şekilden şekle sokan 'in, ne zaman Windows Phone 7 işletim sistemli telefonlara geleceği konuşulurken, Kinect de bir yandan lar kırmaya devam ediyor. Robot savaşları yapmaktan Minecraft'ta zahmetsizce heykelinizi dikmeye kadar birçok farklı amaçla kullanılabilen Kinect, 2011'de de hızla satılmaya devam ediliyor.

Dünya çapında ulaştığı 10 milyon satış rakamı ile Kinect, dünyanın en hızlı satan tüketici elektroniği olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na adını yazdırmayı da başarmış oldu. Bu süreçte 10 milyondan fazla da Kinect oyunu satıldığı açıklandı. İlk akla gelen "her Kinect'le bir tane oyun verilmiyor muydu zaten?" sorusunu da kafanızdan atın. Bahsedilen 10 milyon oyun tek başına satılan oyun rakamı.

10 milyondan fazla oyun her ne kadar iyi bir rakam gibi görünse de her Kinect'e 1 oyun düşmesi biraz düşündürücü bir oran. Bu açıdan Kinect'in Playstation'ın oranına yetişebilmesi pek mümkün görünmüyor. Bunda da en önemli 2 etken 'larda korsan oyun çalıştırılabilmesi ve Kinect'in oyunlar dışında geliştiriciler tarafından farklı amaçlarda kullanmak için satın alınması.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Oyun Toplam kayıt: 40

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın