| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

WOW’a güle güle mi diyor?

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 11.02.2011, 16:00 Güncelleme Tarihi: 12.02.2011, 10:38
Etiketler:
blizzard mike morhaime World of Warcraft
Blizzard WOW’a güle güle mi diyor?

’ın CEO’su Blizzard’ın gelecek planlarıyla ilgili ilginç ipuçları verdi.

Kırılması çok zor görünen rekorları elinde tutan 'ın yapımcısı 'ın CEO'su , ilginç açıklamalarda bulundu. Morhaime, geçen hafta Las Vegas'ta yaptığı açıklamalarda Blizzard'ın üstünde çalıştığı projenin yeni bir WOW paketi olmadığını açıkça söyledi. Ayrıca "eskimemek için bazen yeniden başlamak gerekir" deyimini kullanan Morhaime, Blizzard'ın WOW'da pek gelecek görmediğinin de sinyallerini verdi.

Morhaime yeni projeleriyle de ilgili olarak "Yıllardır World of Warcraft ekibinde çalışan en tecrübeli MMO geliştiricilerimizle bu proje üzerinde çalışıyoruz. Yıllardır World of Warcraft'tan edindiğimiz tecrübeleri bu projede bir kaldıraç gibi kullanacağız. Şimdi tamamen yeni bir şey yapmak için bir adım geri atıyoruz diyebiliriz. Ayrıca Blizzard'ın patronu uzunca bir süre de Scrabble benzeri olan bir iPhone oyununa olan hayranlığından da bahsetti. iPhone uygulaması da bulunan bir Blizzard oyunu fikri çok cazip gelse de Morhaime bu konuda kesin bir şey söylemedi.

10 milyondan fazla oyuncusu ile online oyun dünyasının amiral gemisi niteliğinde olan WOW'dan Blizzard'ın kolayca vazgeçeceğini düşünmek hata olur. Hele ki yeni ek paket çıktıktan bu kadar kısa süre böyle bir şeyin olmasına kimse ihtimal veremez. Ancak uzun vadede görünüyor ki Blizzard, adını sır gibi sakladıkları bu yeni oyun üzerine eğilmeyi tercih edecek. WOW hayranlarını küstürmeden bu yeni projeyi de hayata geçirip istedikleri oyuncu sayısına erişebilmeleri ise biraz zor görünüyor. Ancak görünüşe göre bir tercih yapması gerekirse Blizzard'ın tercihi bu yeni oyunları olacak gibi görünüyor.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın