| Üye ol | 17 Ocak 2017,Salı

elektrikli sına teknoloji takviyesi yaptı

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 05.12.2015, 11:46 Güncelleme Tarihi: 05.12.2015, 11:55
Etiketler:
google Tesla apple araba otomobil elektrikli araba
Google elektrikli arabasına teknoloji takviyesi yaptı

Mountain View merkezli şirket hangi teknolojiyi kullanıyor?

Hasan Uğur Nayır

sürücüsüz elektrikli sını uzun zamandır test ediyor. Hatta geçtiğimiz günlerde Google'ın sürücüsüz ini trafik polisi çevirmişti. Gelen son raporlara göre Google, elektrikli arabasında Güney Koreli orta ve küçük şirketlerin şarj çözümlerini kullanıyor. 2017'de Google'ın arabası son kullanıcılarla buluşacak, diğer bir deyişle ticarileşecek. Aynı zamanda Güney Koreli şirketlerin şarj teknolojisinin de küresel pazara yayılması bekleniyor.

ETNews, Koreli Signet Systems'in şarj çözümünün Google'ın laboratuvarında kullanıldığını doğruladı. Bu şarj çözümü iki farklı şarj methodunu da destekliyor. Şarj standartlarından biri Japon CHAdeMO, diğeri ise Amerika ve Avrupa'da pekçok arabada tercih edilen ISO Combo (Tip1).

Şimdilik bunlar dışında ise başka bir gelişme yok. Ama Google dışında başka teknoloji şirketleri de geliştiriyor ki, bu isimlerden biri sağır sultanın bile duyduğu . Ayrıca otomotiv devlerinin de kendi elektrikli araç projeleri var. Zaten önümüzde elektrikli otomobil örneği olarak hali hazırda gerçeği var. Gelecek senelerde elektrikli araba pazarı tansiyonu yüksek bir rekabete ev sahipliği yapacak. Sizin sürücüsüz ve elektrikli araçlar hakkındaki yorumlarınız nedir? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Otomobil Toplam kayıt: 1012

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın