| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

'den dünyada bir ilk, lar, gibi kullanılabilecek

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 14.12.2015, 12:18 Güncelleme Tarihi: 14.12.2015, 12:21
Etiketler:
Turkcell bireysel hat şirket hattı İşten Paketler
Turkcell'den dünyada bir ilk, bireysel hatlar, şirket hattı gibi kullanılabilecek

tarafından geliştirilen ve dünyada ilk kez uygulanmaya başlanan sistem sayesinde lar, gibi kullanılabilecek.

Dünyada ilk defa Turkcell tarafından uygulamaya konulan ve patenti için başvurusu yapılan "İşten Paketler" ile işverenlerin hayatında yepyeni bir dönem başlayacak. 'in yeni çözümü "" sayesinde işverenler, çalışanlarının bireysel Turkcell hatlarına tek tıkla şirketin ihtiyacına göre yurtiçi ve yurtdışı dakika ya da internet paketi yükleyebilecekler. İşten Paketler sayesinde işverenler paketin geçerli olacağı süreyi de belirleyebilecek. Ayrıca çalışanlar da kendi telefonlarını iş amaçlı kullanabilecek.

Firmaların yüklemeyi yapabilmesi için çalışanlarının bireysel Turkcell numaralarını şirketlerine bildirmeleri ve firmanın bir kez tanımlama yapması yeterli olacak. İhtiyaca göre paketlerin dakika ve internet miktarlarındaki artış veya azalış firma yetkilisi tarafından, web üzerindeki Turkcell hesabından tek tuşla yapılabilecek. Çalışanının işten ayrılması ya da artık gerek görülmemesi gibi durumlarda yüklenen paketler anında iptal edilebilecek.

"İşten Paketler"de 150dk/300dk/500dk ses paketleri, 1GB/2GB/5GB internet paketleri ve 30dk/30MB yurtdışı paket seçenekleri bulunuyor.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

erol erol

yıllardır şunu söyledim durdum sonunda turkcell yapmış, 2 telefonla dolaşmaktan yorulduk

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 14.12.2015 15:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Toplam kayıt: 12873

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın