| Üye ol | 24 Ocak 2017,Salı

'de olmayan Market, 131 ülkede var

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 16.05.2011, 11:11 Güncelleme Tarihi: 16.05.2011, 11:16
Etiketler:
android android market android market türkiye google türkiye
Türkiye'de olmayan Android Market, 131 ülkede var

, yayınladığı raporda Market'in 131 ülkede bütün uygulamalarına erişilebildiğini söyledi.

Geçtiğimiz aylarda ücretsiz uygulamalarını indirebilmeye başladığımız Android Market'in ücretli uygulamalarının da ülkemizden indirilebilir olacağını tahmin ederek umutlanmıştık. Ancak uzunca bir süredir bu konuda bir açıklama ya da gelişme olmayınca 'nin de Orta Doğu'daki Market'in ücretli uygulamalarına erişemeyen ülkeler arasındaki yerinden kurtulamayacağını düşünmeye başladık.

90 ülkeden erişilebilen App Store'u geçen ve dünyan nüfusunun büyük bir kısmı diyebileceğimiz 131 ülkede hizmet veren , hızla yayılmaya devam ediyor. Orta Doğu, kuzey doğu Afrika ve Çin dışında neredeyse her ülkeden erişilebilir olan Android Market'in, ülkemizden de bütün fonksiyonlarıyla erişilebilir olmasını ummaktan başka bir şey gelmiyor elimizden. Bakalım Türkiye'de yakın zamanda şimdilik 131 olan ve Android Market'in ücretli uygulamalarına da erişebilen ülkeler arasındaki yerini alabilecek mi.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Toplam kayıt: 197

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın