| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

Türk'ün de the Daily'si olacak

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 12.03.2011, 14:07 Güncelleme Tarihi: 12.03.2011, 14:15
Etiketler:
ipad dergisi ipad uygulaması ipad gazetesi dipnot
Türk'ün de the Daily'si olacak

.tv yakın zamanda Türkiye'nin ilk iPad'e özel dergisini takipçilerinin beğenisine sunacak

Twitter'ı en aktif olarak kullanan habercilerden Cüneyt Özdemir'in yönettiği .tv, Cüneyt Özdemir'in dün Twitter hesabında belirttiğine göre Türkiye'nin ilk iPad'e özel dergisini yayına sunacak. Daha önce sitemizden büyük yatırımlarla ortaya çıkan the Daily'yi ilk iPad gazetesi olarak sizlere duyurmuştuk.

Konuyla ilgili uygulamanın yapımcısı NGM'den Salih Aksu ile iletişime geçtik. "Tamamen tablet ortamı için yazılmış makaleler, çekilmiş fotoğraflar ve özel içerik üretiyoruz, bunu iPad yayıncılığının temellerini göz önüne alarak özel sayfalar tasarlıyoruz (interkatif - video - ses içeren sayfalar) ve tablet için özel yayınlıyoruz. Bu içerik, web ortamında yer almıyor. Uygulamamız, database'den bilgi çekip gösteren bir uygulama değil. Her makale için özel ve ayrı sayfalar tasarlanıyor." diyen Aksu ayrıca her işletim sistemi (iOS, Android, Windows Mobile, Blackberry vb.) için ayrı uygulama geliştirdiklerini de belirtti.

Dergi aynı zamanda web ortamında da tarayıcı üzerinden okunabilir olacakmış. Elimize geçtiğinde hem web ortamındaki hem de iPad üzerindeki versiyonları için yorumlarımızı tekrar sizinle paylaşıyor olacağız.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Toplam kayıt: 86

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın