| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

2 satışa sunuldu

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 11.03.2011, 17:17 Güncelleme Tarihi: 11.03.2011, 17:45
Etiketler:
steve jobs tablet ipad ipad 2 apple
iPad 2 satışa sunuldu

Uzun süredir beklenen ve tanıtımından sonra bile hakkında tartışmalar bitmeyen 2 bugün raflardaki yerini alacak.

Geçtiğimiz hafta yapılan tanıtımından oldukça kısa bir süre sonra raflardaki yerini alacağı açıklanan 2, Amerika'da bugün raflardaki yerini alıyor. Avrupa'da ise 25 martta piyasada olacak olan hakkında tartışmalar da henüz son bulmadı. Birçok kişiye göre donanım olarak rakiplerinin gerisinde kalmış olan iPad 2, beklenen ilgiyi görebilir. Ancak lerin atası diyebileceğimiz iPad 2'nin arkasında olduğu da düşünülürse yine sektöründe birinci olması muhtemel.

2 Mart'ta yapılan sunumda bazı çarpıtılan bilgiler olduğu konuşulsa da Apple'ın 2011 için hedefi 40 milyon adet tablet satmış olmak. Zira 18.5 milyon adet tabletin siparişinin Apple tarafından verildiği de biliniyor. Önümüzdeki aylarda giderek rekabetin sertleştiği tablet pazarında belleği hakkında bile şaibeli bilgilerin ortalıkta dolaştığı iPad 2'yi tercih edip etmeyeceğini görebileceğiz. Yine de tahminen yarın sabah iPad 2 için mağazaların önünde oluşan kuyruklarla ilgili resimler göreceğimizi tahmin ediyoruz.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Toplam kayıt: 85

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın