| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

için ya da 'inizi bırakır mısınız?

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 06.02.2011, 13:20 Güncelleme Tarihi: 06.02.2011, 13:46
Etiketler:
iOS android Blackberry verizon iphone AT&T
iPhone için Blackberry ya da Android'inizi bırakır mısınız?

Araştırma sonuçlarına göre ve kullanıcıları hep "markalarına sadık" kullanıcılar olarak gösteriliyor. Fakat konu olunca...

'un en popüler olduğu ülkelerin başında, çıkış noktası ABD geliyor. Şimdiye kadar operatörlerden sadece tarafından kullanıcılarına sunulan iPhone, yakın zamanda 'ın portföyüne de girdi. Amerika'nın en popüler operatörlerinden olan Verizon ve en çok eleştirilen operatörlerinden olan AT&T arasında bir iPhone savaşı başlamış oldu.

Verizon yakın zamanda müşterileri arasında bir anket yaptı. ve kullanan müşterilerine "Fırsatınız olsa iPhone için Blackberry ve Android'li telefonunuzdan vazgeçer misiniz?" diye soran Verizon'ın anketinden çok ilginç sonuçlar çıktı.

Araştırmaya göre Blackberry ve Android kullanıcılarının %54'ü cep telefonunu bırakmaya hazır. %25'lik bir kesim "Kesin geçerim" ve %29'luk bir kesim de "Geçerim" cevaplarını verdi. Blackberry kullanıcılarının tam %66'sı, iPhone için Blackberry'sini bir kenara atmaya hazırken, Android kullananların ise %44'ü iPhone'a geçmeyi düşünüyor.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Toplam kayıt: 39

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın