| Üye ol | 22 Ocak 2017,Pazar

Tablette 3. boyut dönemi başlıyor

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 20.01.2011, 14:44 Güncelleme Tarihi: 20.01.2011, 14:56
Tablette 3. boyut dönemi başlıyor

Gelen son duyumlara göre kullanıcılar LG sayesinde 3 boyut keyfini yanlarında taşıyabilecek.

Teknoloji alanında 2011 denildiğinde akla gelen ilk iki yeniliğin tabletler ve 3 boyutlu görüntü keyfi olduğu herkes tarafından kabul ediliyor. Gündemde böyle popüler iki teknoloji varken bunların karıştırılması da son derece iyi bir fikir gibi görünüyor. LG de böyle düşünmüş olacak ki 3 boyutlu bir tablet üzerinde çalıştıklarına dair duyumlar hızla yayılmaya başladı. Ancak ürün hakkında kesin bilgilere ulaşmak için henüz erken gibi görünüyor.

Şimdiye kadar gelen bilgiler arasında ise cihazın isminin G-Slate olduğu ve 3 boyutlu görüntü gösterebilmesinin dışında 3 boyutlu bir kameraya da sahip olduğu konuşuluyor. Ancak henüz bu 3 boyutlu görüntüleri görebilmek isteyen kullanıcıların gözlük takmak zorunda kalıp kalmayacakları konusunda kesin bir fikir oluşmuş değil. Gözlüksüz olması durumunda 2011'in ilk yarısına damgasını vurabilecek olan cihaz, tablet piyasasında yeni bir çığır açabilir.
YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

hyoung hyoung // İSTANBUL

daha 2 boyutlusunu alamadık, bu ne hız böyle...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.01.2011 16:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın