| Üye ol | 21 Ocak 2017,C.tesi

, 'i satın aldı

Yazıya oy verin :
Giriş Tarihi: 26.05.2011, 15:14 Güncelleme Tarihi: 26.05.2011, 16:44
Etiketler:
twitter tweetdeck satın alma satınalma
Twitter, TweetDeck'i satın aldı

'i 'ın sını sağlayan anlaşma için Twitter 40 milyon dolar ödeyecek.

Birçok kullanıcısının alışkanlıklarının başında gelen , ilk olarak 2008 yılında yayınlanmış olan tweetleri düzenli bir şekilde görmeye yarayan , Twitter tarafından satın alındı. 40 milyon dolar ödeyecek olan Twitter'ın, TweetDeck'i satın aldıktan sonra kendi uygulamalarına benzetebilmek adına birkaç görsel değişiklik yapacağı, ancak çok köklü değişikliklere gidilmeyecek.

TweetDeck'in çalışanlarının da işlerine Twitter bünyesinde devam edeceği anlaşmayla, Android, iPhone, Chrome tarayıcı ve bilgisayara indirilerek kullanılabilen TweetDeck'in bu platformların hepsinde varlığını sürdürüp sürdüremeyeceği ise şimdilik kesin değil. Ancak Twitter'ın bu konuda TweetDeck'in bütün platformlarda olmasını destekleyeceğini tahmin edebilmek pek de güç değil. Twitter'ın önümüzdeki aylarda da benzer lara imzasını atıp atmayacağı ise merak edilen bir başka konu.

YORUM YAP TECRÜBENİ PAYLAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TEKNOKULİS veya teknokulis.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Kurumsal Toplam kayıt: 58

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sosyal Medya' nın En Çok Paylaşılanları
geri ileri
bize yazın